LGBT winni złu świata

Pawłowicz wie najlepiej. Pożar kościoła w Gdańsku to wina "bluźnierców"

02.06.2019  12:32
Pałowicz o pożarze w Gdańsku: sprawdździe LGBT
Pałowicz o pożarze w Gdańsku: sprawdździe LGBT Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Krystyna Pawłowicz doradza śledczym, gdzie szukać winnych pożaru kościoła w Gdańsku. Wskazała jedną z grup, których nienawidzi najbardziej - LGBT.

W niedzielę, na dachu zabytkowego kościoła św. Piotra i Pawła w Gdańsku wybuchł pożar. Ogień gasiło 28 jednostek straży pożarnej. Przyczyny nie są jeszcze znane - nieoficjalnie mówi się o zwarciu instalacji elektrycznej.

Krystyna Pawłowicz wie, kto podpalił kościół

Choć technicy nie zdążyli jeszcze niczego ustalić, już pojawiają się pierwsze głosy, gdzie i czego szukać. Niektórzy, jak Krystyna Pawłowicz, wieszczą spisek, a właściwie podpalenie. Za nim stać mają przeciwnicy Kościoła, w tym przypadku - bardzo konkretna grupa.

Czy ci z parady profanatorów i bluźnierców,na czele której szła „dumna i zaszczycona” udziałem w niej pani Dulkiewicz A a obok Adamowicz Magda - nie maczali w tym swych nienawistnych rączek ? Prokurator powinien zbadać też ten wątek ... - napisała na Twitterze.

Winnymi, zdaniem pani Pawłowicz, są jej ostatnio ulubieni wrogowie - cała społeczność LGBT i osoby, które sprzymierzają się z nimi w walce o równe prawa.

Pani Krystyna oczywiście homoseksualistów nie lubi, więc to ich obarczyła winą za pożar kościoła. Gdy płonęła katedra Notre Dame w Paryżu, zrobiła to samo, tylko z inną grupą - muzułmanami.

Czytaj także