18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krystyna Pawłowicz kończy z polityką. "Czas posprzątać"

Redakcja
17.12.2018  10:56
Krystyna Pawłowicz (PiS) i koniec kariery politycznej. Zostaną po niej najlepsze i kontrowersyjne wypowiedzi. Wyznanie na Twitterze, czy zastąpi ją Popek?
Krystyna Pawłowicz (PiS) i koniec kariery politycznej. Zostaną po niej najlepsze i kontrowersyjne wypowiedzi. Wyznanie na Twitterze, czy zastąpi ją Popek? Fot: Facebook.com

Krystyna Pawłowicz z PiS kończy karierę w polityce. Wpis na Twitterze wywołał burzę. Jej polityczna aktywność ma zostać zakończona, by mogła zająć się prywatnymi sprawami.

Niektórzy zapewne nie wyobrażają sobie, że Prawo i Sprawiedliwość może istnieć bez Krystyny Pawłowicz. Jej poglądy i kontrowersyjne wypowiedzi niejednokrotnie rozpalały internet do czerwoności. Zamierza jednak odejść z polityki.

Krystyna Pawłowicz poinformowała na Twitterze, że jej „czas w polityce dobiegł końca w te Święta” i nadszedł czas na młodych. Przypomniała ile ma lat, więc czas pomyśleć o życiu poza polityką, posprzątać, zobaczyć rodzinne miejsca i podreperować zdrowie.

Zapowiedziała także dalszą aktywność w mediach społecznościowych. Profil posłanki na Twitterze nie zostanie zlikwidowany, a ona wróci do niego jesienią, gdy załatwi wszystkie swoje sprawy.

Natura nie znosi próżni. Wkrótce być w sejmowych ławach jako poseł zasiądzie Popek. Młoda Polska to jego partia polityczna, z którą zapowiedział start w wyborach.

ZOBACZ TEŻ: Owsiak i Pawłowicz kłócą się o seks

Krystyna Pawłowicz rezygnuje - koniec kariery politycznej

Czytaj także