18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy Krycha coś ukrywa?

To koniec. Pawłowicz odchodzi z polityki!

16.07.2019  21:03
Krystyna Pawłowicz odchodzi - to koniec legendy
Krystyna Pawłowicz odchodzi - to koniec legendy Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz wydaje się nieodłącznym elementem politycznego krajobrazu, który był, jest i będzie niczym Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Jej wypowiedzi miażdżyły przeciwników jak Linkiewicz Godlewską w oktagonie. Każdy jej post w mediach społecznościowych rozpalał internautów do czerwoności. Robiła sensację na cały kraj nawet jedząc zwykłą sałatkę. Będziecie umieli bez tego żyć?

Kilka miesięcy temu Krystyna Pawłowicz postanowiła spełnić marzenia wielu Polaków, ponieważ obiecała, że odejdzie z polityki. Sądzono, że to tylko typowe dla polityka obietnice i robienie nadziei, ale jednak, nadeszła wiekopomna chwila… legendarna Krycha ogłosiła swój koniec w polityce!

Pawłowicz na Twitterze oświadczyła, że jesienią zakończy swoją 8-letnią przygodę w Sejmie. Przy okazji podziękowała prezesowi Kaczyńskiemu, że umożliwił jej „udział w naprawie polskich spraw". To już pewne, temperamentna parlamentarzystka odchodzi definitywnie na polityczną emeryturę.

Pojawiły się teorie, że Pawłowicz może skrywać jakąś dramatyczną tajemnicę. Czy ma problemy ze zdrowiem? Jakiś czas temu zapowiadała, że po odejściu z Sejmu, chce „podkurować zdrowie i posprzątać po sobie, wszystkie swoje sprawy pozałatwiać”. Dodała również, że osiągnęła wszystko i jest szczęśliwa, ponieważ mogła robić coś dla Polski z Jarosławem Kaczyńskim.

Tak oto odchodzi legenda. Skromna, kulturalna, szanująca innych, pokojowa nastawiona, tolerancyjna, kochająca patriotyczną żywność. Będziecie tęsknić?

Przeczytaj więcej
Komentarze