18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuriozum

Krystyna Pawłowicz odleciała. Mocne zarzuty wobec polityka opozycji

17.05.2019  12:35
Krystyna Pawłowicz odleciała. Mocne zarzuty wobec polityka opozycji
Krystyna Pawłowicz odleciała. Mocne zarzuty wobec polityka opozycji Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Krystyna Pawłowicz nie bierze jeńców. Po ostatniej awanturze w Sejmie z udziałem polityków PiS i Sławomira Nitrasa wprost zasugerowała, że... poseł opozycji mógł być pod wpływem szeroko rozumianych substancji odurzających.

Krystyna Pawłowicz nie raz i nie dwa przechodziła samą siebie. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to postanowiła na swoim Twitterze skomentować zajście, które miało miejsce podczas wczorajszych obrad Sejmu.

Przypominamy, że cała sprawa wydarzyła się podczas dyskusji nt. nowelizacji Kodeksu karnego, a konkretnie dotyczących kwestii kar za pedofilię. Sławomir Nitras zaniósł przed oblicze Jarosława Kaczyńskiego parę dziecięcych bucików, jako znak tego, że jego zdaniem PiS ignorował ten problem zbyt długo. W obronie prezesa Prawa i Sprawiedliwości niemal natychmiast stanęli członkowie partii. Wywiązała się awantura.

Krystyna Pawłowicz atakuje Sławomira Nitrasa

Sprawę momentalnie postanowiła skomentować Krystyna Pawłowicz. Skrajnie oburzona zachowaniem Nitrasa, w mocnych słowach napisała, co tak naprawdę o nim sądzi. Doszło do tego, że postawiła na bardzo klarowne sugestie.

Nitras chyba na czymś, nie kontroluje się.... SKANDAL w Sejmie - napisała w pierwszym opublikowanym przez siebie wpisie.

Pawłowicz nie byłaby jednak sobą, gdyby nie pociągnęła swojej wypowiedzi jeszcze mocniej. Chociaż już w pierwszym wpisie słowa "Nitras chyba na czymś" jasno sugerują, że jej zdaniem był on pod wpływem jakichś substancji odurzających - postanowiła jeszcze jaśniej wyjaśnić, co konkretnie miała na myśli.

Nitras, jak nic, ciągle jakby na prochach... - stwierdziła Pawłowicz w kolejnym wpisie.

Tym razem jasno zasugerowała, że chodziło jej o narkotyki. Trzeba przyznać, że Krystyna Pawłowicz zawsze mówi to, co myśli. Tym razem widać, że myślała wyjątkowo intensywnie.

Posty Krystyny Pawłowicz dotyczące awantury w Sejmie

Przeczytaj więcej
Komentarze