18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ręce opadają

Pawłowicz obejrzała fragment filmu Vegi. I jest z siebie dumna

14.06.2019  18:41
Krystyna Pawłowicz o Vedze: lansuje się na moim nazwisku
Krystyna Pawłowicz o Vedze: lansuje się na moim nazwisku Fot: Instagram/Patryk Vega/YouTube

Patryk Vega nakręcił - w tajemnicy - nowy film i zapowiada - to będzie policzek dla polityków. Pokazał fragment z Krystyną Pawłowicz. Posłanka odpowiada.

Patryk Vega lubi tematy kontrowersyjne i choć jego filmy do wybitnych nie należą, to szokują i przyciągają do kin miliony widzów. Reżyser, nawrócił się, gdy siedząc w kościele poczuł zimny wiatr na plecach, ale nie szczędzi przekleństw, brudnego seksu i lejącej się w wyniku brutalnych morderstw krwi w swoich filmach.

Vega stwierdził ostatnio, że nie ma w Polsce większej patologii, niż politycy i w tajemnicy nakręcił nowy film. "Polityka" premierę ma mieć jesienią, jeszcze przed wyborami. A reżyser twierdzi, że pogrąży nim przynajmniej kilka osób.

Pawłowicz dumna z siebie odpowiada Vedze

W strachu przed partią rządzącą (podobno PiS mu groził) Vega uciekł z Polski i film montuje w Tokio. Tymczasem najgłośniejsza posłanka w naszym kraju - Krystyna Pawłowicz - postanowiła sprawę skomentować. W trochę nie swoim stylu - bo dziwnie łagodnie - napisała, co o tym myśli.

Vega nie został dłużny i po raz pierwszy pokazał fragment swojego nowego "dzieła". Akurat ten, w którym widać postać Pawłowicz, grzecznie i kulturalnie (żartujemy) wygłaszającą przemówienie na sejmowej mównicy.

Pani poseł fragment się chyba nie spodobał. Choć wyjątkowo milczy dziś na Twitterze (zwykle od rana do późnej nocy sypią się tam jej komentarze) zrobiła jeden wyjątek. I orzekła: Vega próbuje zrobić karierę na moim nazwisku.

Panie reżyserze VEGA,tak pan na nas marudzi,ale jednak lansuje się pan na moim nazwisku.... Czyli PAWŁOWICZ lepsza marka niż sama VEGA...

Czego by o Vedze nie powiedzieć, jedno jest pewne. Lansować się, na jakimkolwiek nazwisku, wcale nie musi. Jest przecież jednym z najlepiej zarabiających i najbardziej rozpoznawalnych filmowców w Polsce!