18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klawiatura w ogniu

Krystyna Pawłowicz w ekstazie po wyborach. Totalnie odpłynęła

Malwina Kossela
27.05.2019  09:57
Krystyna Pawłowicz w ekstazie po wyborach. Totalnie odpłynęła

Krystyna Pawłowicz po wyborach będących totalnym triumfem PiS-u dosłownie oszalała. Na Twitterze wpadła w ekstazę, opisywała wszystko. Trudno sobie wyobrazić, jak wyglądała w tym momencie.

Krystyna Pawłowicz jest prawdopodobnie najbardziej ekspresyjnym człowiekiem w polskiej polityce. Wczorajsze wybory do Europarlamentu przyniosły jej tyle radości, że o mało nie spaliła swojej klawiatury, pisząc coraz to nowe posty. Ekstaza polityk jest godna podziwu.

Wczorajsze wybory do Parlamentu Europejskiego skończyły się totalnym triumfem PiS-u. Poza partią Jarosława Kaczyńskiego, ucieszyć mogły się: Wiosna Roberta Biedronia oraz Koalicja Europejska. Najbardziej poturbowana wyborami została Konfederacja. Korwin-Mikke, Kaja Godek, Liroy, Braun i Krzysztof Bosak musieli się pożegnać z europejskimi marzeniami.

Taki przebieg wydarzeń sprawił, że Krystyna Pawłowicz nie posiadała się z radości! Popadła w ekstazę i zamieszczała coraz to nowe posty na swoim Twitterze... co chwilę! 

Krystyna Pawłowicz w ekstazie

Moglibyśmy ze szczegółami opisać, co też Krystyna zamieszczała w internecie, jednak choćbyśmy się nie wiadomo jak starali - nie bylibyśmy w stanie oddać ekspresji prof. Pawłowicz należycie. Zobaczcie z resztą sami...

Najpierw Krystyna posłużyła się językiem angielskim.

Potem postanowiła, dość klasycznie dla siebie - zaczepić polityka z innego ugrupowania.

Potem była już czysta i niepohamowana niczym radość. 

Nie zabrakło również atakowania swoich politycznych przeciwników. 

Widać, że to, co Pawłowicz przeżywała podczas wyborów do Europarlamentu jest nie do opisania. Ciekawe, co jeszcze budzi w niej tak silne emocje.

Czytaj także