18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące wideo

Słodka Pawłowicz? To możliwe! W tym wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

24.06.2019  16:44
Krystyna Pawłowicz na niecodziennym wideo
Krystyna Pawłowicz na niecodziennym wideo Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Krystyna Pawłowicz nie słynie z bycia przyjazną. Wręcz przeciwnie - znana jest z chamstwa i obrażania ludzi. Są jednak tacy, którzy widzą w niej anioła i boginię. I jest na to dowód.

Czy Krystyna Pawłowicz może być miła i uśmiechnięta, wręcz urocza? Cóż, trudno to sobie wyobrazić, ale może. Posłanka PiS, słynąca raczej z obrażania niż głaskania przyjaźnie po pleckach i głoszenia komplementów, doczekała się ukoronowania.

I to nie byle jakiego. Po tym, jak dziennikarz TVP zaproponował, by została Rzecznikiem Praw Obywatelskich (chyba raczej rzeźnikiem), spotkała ją kolejna przyjemność.

Krystyna Pawłowicz jest słodka

W mediach społecznościowych krąży krótki film z panią krzykaczką-posłanką w roli głównej. Nie jest to wprawdzie nagranie śmiejącej się czy zbierającej kwiatki na łące Pawłowicz, a sklejka jej uśmiechniętych zdjęć z uroczym podkładem muzycznym.

Ten nieoczywisty materiał wyjątkowo spodobał się samej posłance. Krystyna Pawłowicz tak zachwyciła się inną sobą, że poprosiła o wysłanie go sobie na maila.

Dziękuję za to video.A czy może Pan przesłać ten filmik na moją pocztę krystyna.pawlowicz@sejm.pl ? Sama nie umiem się na TT specjalnie poruszać i nie wiem jak to zrobić.W obiegu np.w Super Expr.,Vega są głównie zdjęcia pokazujące mnie jako potwora, a tu może bliżej prawdy - napisała na Twitterze.

Pani Krysia twierdzi, że "bliżej prawdy" jest to, co widać na powyższym wideo. Niektórzy twierdzą, że jej oblicze jest jednak zupełnie inne. Jacy niektórzy? Choćby wspomniany przez nią Vega, który kilka dni temu pokazał swoją wersję posłanki. I przyznajemy szczerze - oglądając oba materiały, jesteśmy leciutko skonfundowani.

Przeczytaj więcej
Komentarze