18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostro odpłynęła

Posłanka chce zamykać ludzi w klatkach: do schroniska, to zwierzęta!

25.07.2019  09:08
Posłanka chce zamykać ludzi w klatkach: do schroniska, to zwierzęta!
Posłanka chce zamykać ludzi w klatkach: do schroniska, to zwierzęta! Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Nie ustaje w oznajmianiu światu, ze jest homofobką i najchętniej pozbyłaby się wszystkich ludzi którzy myślą i czują inaczej niż ona. Właśnie oznajmiła, gdzie jest miejsce dla tych "innych".

Czym jest homofobia? Strachem przed czymś, czego się nie zna, a dokładniej homoseksualizmem. A skoro się nie zna i nie próbuje poznać i zrozumieć, to i powtarza się krzywdzące stereotypy i manipuluje faktami.

Ktoś, kto nigdy nie był na Paradzie Równości, z łatwością pomyli ją z imprezami w stylu Love Parade. Ktoś, kto nie miał w życiu zbyt wiele do czynienia z gejem czy lesbijką (albo po prostu nie wie, ze ma ich w swoim otoczeniu - rzadko kiedy bowiem wyróżniają się z tłumu) będzie myślał, że wyglądają jak "przebierańcy" w smyczach i lateksie.

Zobacz także

Pawłowicz nazywa ludzi psami

Zdaje się, że problem taki ma Krystyna Pawłowicz. Pani poseł PiS nie raz już udowodniła, jak wąskie ma horyzonty i po raz kolejny wykazała się skrajna homofobią, a wręcz... chamstwem. Ostatnio pochwaliła pogromy w Białymstoku i bicie niewinnych ludzi na ulicy. Teraz orzekła, że niektórzy powinni zamieszkać w schroniskach, leczyć się u weterynarza, nie w szpitalu. Wszak LGBT to nie ludzie, to zwierzęta.

No,ja rozumiem,że chcą się odwiedzać w schroniskach dla  zwierząt..,a nie w szpitalach..Weterynarz zezwoli bez specjalnego oświadczenia... -napisała na Twitterze, przy okazji, jak zawsze, łamiąc wszelkie zasady interpunkcji.

Jej oburzający komentarz to odpowiedź na post innego, podobnego jej homofoba, który społeczność LGBT zna jedynie z krążących od lat w sieci zdjęć. Biedaczek, pewnie byłby w szoku, gdyby dowiedział się, że leczy go lesbijka, a bułki w sklepie sprzedaje transseksualista.

Tymczasem anonimowy (a jakże!) człowiek orzekł publicznie w sieci: "Oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalu i dziedziczyć! Czy to tak trudno zrozumieć!" - i zamieścił zdjęcie dwóch mężczyzn przebranych jakby właśnie mieli uprawiać BDSM. Ciekawe, czy on i pani Krysia wiedzą, ze i pary heteroseksualne lubią się tak czasem "zabawić"...

Czytaj także
Przeczytaj więcej