18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

grubo

Pawłowicz szczerze na Twitterze: Seks jest Bogiem, ja zostaję!

01.06.2019  12:57
Krystyna Pawłowicz żegna się z kolegami na Twitterze
Krystyna Pawłowicz żegna się z kolegami na Twitterze Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz żegna się z kolegami zostawiającymi polski bałagan i pospiesznie ruszającymi do Parlamentu Europejskiego. Przy okazji straszy: ja i prezes zostajemy!

Krystyna Pawłowicz zapowiadała kilka miesięcy temu, że przechodzi na emeryturę. Twierdziła, że dość już polityki i ław sejmowych, musi odpocząć. Niestety, wcale nie miała na myśli pospiesznego wycofywania się z życia publicznego - posłanką zostać ma do jesieni, ciągle też działa w mediach społecznościowych.

Smutna Pawłowicz o zmianach w polityce

Po wyborach do Parlamentu Europejskiego, panią Krystynę dopadła smutna refleksja. Oto naszła ją bowiem myśl, że zostanie sama. Na posterunku będzie już tylko ona, prezes i jego dwa koty. Wszystkie pozostałe orły PiS-u wyjeżdżają do Brukseli!

Zaświadczenia o wyborze do PE odebrali i do Brukseli odchodzą najbardziej doświadczeni posłowie i działacze PIS. Kończy się kolejna epoka w polskiej polityce... Teraz przyjdą młodsi, będzie pokoleniowa zmiana w propolskiej partii PIS. Na szczęście,zostaje Prezes... No,i ja,na TT - napisała.

Na szczęście, tak jak zapowiadała, pani Pawłowicz dłużej w Sejmie pracować już nie zamierza. Nie znaczy to jednak, że z życia politycznego całkowicie się wycofa. Na Twitterze dalej będzie uprawiać swoją dziką politykę.

Pawłowicz o seksie: stał się bogiem

Posłanka Pawłowicz ze smutkiem pożegnała swoich kolegów, wierzy jednak, że w Brukseli są dziś bardziej potrzebni. Dlaczego? Bo Europa schodzi na psy, a kto inny, jak nie oni, walczył będzie o jedyne słuszne (trochę pseudo) chrześcijańskie wartości i polską tożsamość?

Tam u UE są szykowane kolejne ataki na Polskę.Musi tam iść ekipa twardych i odpornych,którzy odważnie będą bronić polskich interesów,a nie płynąć w „głównym niemiecko-francuskim nurcie”.Pewnie,że smutno,ale oni będą w PL często i z polskiego życia polit. nie znikają - pisze na Twitterze.

Posłanka zabrała też głos w sprawie seksu. Nie widzi w nim oczywiście niczego dobrego - to bożek, który zawładnął Europą i sprawił, że ludzie przestali myśleć.