18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu niespokojnie w Gdańsku. Grożą śmiercią p.o. prezydenta

Redakcja
18.02.2019  13:39
Aleksandra Dulkiewicz groźby śmierci
Aleksandra Dulkiewicz groźby śmierci Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Po zabójstwie Pawła Adamowicza jego p.o. Aleksandra Dulkiewicz również nie może spać spokojnie. Do jej gabinetu trafiła koperta z białym proszkiem i groźbami śmierci. Sprawę bada prokuratura.

Aleksandra Dulkiewicz przejęła obowiązki prezydenta Gdańska po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Były włodarz miasta został zamordowany na scenie WOŚP przez Stefana W. Mężczyzna trzy razy dźgnął go nożem, a ze sceny krzyczał, że "PO go torturowała i dlatego Adamowicz nie żyje".

Zastępczyni Pawła Adamowicza nie tylko podjęła się objęcia fotela po swoim współpracowniku (a prywatnie przyjacielu) ale też ogłosiła start w wyborach, które odbędą sie na początku marca. Okazuje się przy tym, że polityczka nie może spać spokojnie. Ktoś bowiem grozi jej śmiercią.

Aleksandra Dulkiewicz dostała groźby śmierci

Do gabinetu Aleksandry Dulkiewicz trafiła koperta z białym proszkiem i pogróżkami. List wysłany został z Warszawy, niestety nie wiadomo przez kogo, bo przesyłka nie była rejestrowana - podaje trojmiasto.pl.

Korespondencja zawierała groźby pozbawienia życia wobec pani prezydent i członka jej rodziny - powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Substancja została zabezpieczona przez odpowiednie służby. Po przebadaniu okazało się, że była to skrobia - dodała.

Przeczytaj więcej
Komentarze