18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie proces?

Kuchciński idzie do prokuratury. Nie uprawiał seksu z nastolatką?

Emilia Waszczuk
02.04.2019  18:38
Seksafera z Markiem Kuchcińskim? Marszałek idzie do prokuratury
Seksafera z Markiem Kuchcińskim? Marszałek idzie do prokuratury Fot: Agnieszka Sniezko/East News

Marek Kuchciński miał uprawiać seks z nastoletnią, ukraińską prostytutką - donosi tygodnik "Nie". Marszałek twierdzi, że to nieprawda i składa zawiadomienie w prokuraturze.

Kilka tygodni temu dziennikarze Radia Zet donosili, że prominentny polityk PiS z Podkarpacia miał uprawiać seks z nastolatką w domu publicznym, a CBA tuszowało sprawę. Teraz temat podjął tygodnik "Nie" ujawniając, że chodzi o Marka Kuchcińskiego.

Na seksaferę z udziałem marszałka istnieją podobno dowody w postaci nagrań - tak przynajmniej twierdzi były agent CBA. Tymczasem sam Marek Kuchciński głosu w sprawie unika, ale oddelegował do tego swego pełnomocnika.

Kuchciński idzie do prokuratury

Jak podaje TVP Info, do prokuratury trafiło właśnie pismo, w którym pełnomocnik Kuchcińskiego oskarża "Nie" o zniesławienie i znieważenie funkcjonariusza publicznego. Tygodnik podobno dostał już także zawiadomienie przedsądowe w tej sprawie.

Kuchciński żąda przeprosin i wpłaty 15 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz Caritasu.

Tymczasem na Facebooku "Nie" pojawił się komentarz dotyczący materiału TVP i Kuchcińskiego. Wygląda na to, że jego założyciel - Jerzy Urban - nie wierzy w bezstronność prokuratury i Zbigniewa Ziobro.

OHO, BĘDZIE NAS ŚCIGAĆ NIEZALEŻNA PROKURATURA - czytamy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze