18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"kłamcy, zdrajcy, złodzieje"

Kuchciński się wozi? I DOBRZE! Wściekła Pawłowicz broni kumpla

06.08.2019  17:48
Kuchciński się wozi? I DOBRZE! Wściekła Pawłowicz broni kumpla
Kuchciński się wozi? I DOBRZE! Wściekła Pawłowicz broni kumpla Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/Flickr

Krystyna Pawłowicz postanowiła stanąć w obronie swojego partyjnego kolegi. Kuchciński nadużywał władzy? Niech nadużywa, może. A komu się nie podoba, albo jest zdrajcą ojczyzny, albo przez zdrajców otumanionym głupcem.

Ponad 4 miliony złotych kosztowały podatników wojaże rządowym samolotem Marka Kuchcińskiego. Ale nie to oburzyło opinię publiczną. Obywatele zdenerwowali się, gdy na jaw wyszło, że za ich pieniądze latała sobie rodzina marszałka. W sumie 23 razy, z czego raz jego żona odbyła lot prywatny.

Kuchciński Travel

W państwie PiS nie ma mowy dymisjach, a "karą" jest wpłacanie pieniędzy na rzecz Caritas. O tym, że najlepiej to nie funkcjonuje, dowiedzieliśmy się w ostatnich dniach, gdy organizacja przyznała, że z wielomilionowych nagród rządu Beaty Szydło, rozliczyła się z nią tylko część posłów. A nie tak jak obiecywali politycy - wszyscy. 

Tymczasem w obronę wzięła pana Kuchcińskiego posłanka Pawłowicz. Kto ją zna, wie, że w słowach nie przebiera. I tak, znowu użyła typowego dla siebie języka, a jej wypowiedź daleka jest od katolickiego miłosierdzia. Zrozumienie problemu? Skądże...

Pawłowicz broni Kuchcińskiego

Pani Krysia twierdzi, że afera z marszałkiem jest sztucznie nakręcana. Przez kogo? Przez kłamców, aferzystów, zdrajców Polski i nienawistników. Czyli opozycję.

Ataki na M.KUCHCIŃSKIEGO przekroczyły wszel.granice.
Zdrajcy PRL i III RP,szkodnicy,podejrzani w gigant.aferach,
złodzieje żądni zemsty,kłamcy i nienawistnicy - „rozliczają” loty Marszałka.Swoich-nie!
Liczą na naiwność wyborców,by ICH rękami osiągnąć SWÓJ antyPIS i antyPL - CEL - napisała na Twitterze.

Posłanka wyznaje zasadę, że jeśli poprzednicy robili coś złego, to i obecny obóz władzy może działać tak samo, albo nawet bardziej. Nie ważne, że obiecywali być lepsi i moralniejsi...

Tymczasem internauci dopytują: "Pani poseł kto jest podejrzany w jakiejś gigantycznej aferze?".

Pawłowicz odpowiedzieć nie potrafi, więc milczy, zasłania się stwierdzeniem "proszę sobie sprawdzić". Poinformowała też użytkowników Twittera, kim są obywatele Polski, którzy z polityką i opozycją nie mają nic wspólnego, a też oburzeni są nadużyciami i kłamstwami Marszałka.

"Zwykli obywatele” są manipulowani nienawiścią opozycji,która ma wieloletnie ,nierozliczone brudy za pazurami ,też praktyki „rodzinnych” lotów,a mimo to wytykając dziś Marszałkowi to,co sama praktykowała.Opozycja nierozliczona z takich samych lotów nie ma teraz prawa atakować ... - napisała.

Przeczytaj więcej
Komentarze