18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kukiz parodiuje Kaczyńskiego. Naśladował prezesa PiS [WIDEO]

Redakcja
28.02.2019  10:38
Paweł Kukiz jako prezez PiS Jarosław Kaczyński  w "Wydarzenia i opinie" (Polsat News) Zabawne wideo w siecie. Rymanowski i wywiad z Kukizem w Polsacie.
Paweł Kukiz jako prezez PiS Jarosław Kaczyński w "Wydarzenia i opinie" (Polsat News) Zabawne wideo w siecie. Rymanowski i wywiad z Kukizem w Polsacie. Fot: Facebook.com/polsatnews.pl

Paweł Kukiz to nie tylko muzyka i polityka. Jak się okazuje, ma także talent kabaretowy. Zaskoczył widzów programu „Wydarzenia i Opinie” (Polsat News). Jego parodia Jarosława Kaczyńskiego może być wkrótce hitem sieci.

Paweł Kukiz w programie „Wydarzenia i opinie" ujawnił swój nowy talent. Bogdan Rymanowski poruszył temat poszerzenia programu "500 plus". Były wokalista zespołu Piersi proponował obniżenie podatku VAT. Przy okazji sparodiował prezesa PiS.

Cholera, jednak ten Kukiz to ma dużo racji. Obniżę im wszystkim o 10 procent – powiedział Kukiz głosem Jarosława Kaczyńskiego. (facebook.com/polsatnews.com)

Bogdan Rymanowski próbował go zachęcić, by sparodiował też Grzegorza Schetynę. Kukiz odmówił, bo twierdzi, że Schetyna głównie milczy. Powiedział również, że nie ma szans na powrót Tuska, bo Schetyna zbudował koalicję i „nie da sobie tego ukraść”.

Czy Kukiz żartuje sobie także podczas rozmów z Jarosławem Kaczyńskim? Wyznał, że zazwyczaj żartuje, bo inaczej by zwariował.

Kukiz i parodia Jarosława Kaczyńskiego - głosem prezesa PiS o podatku VAT: