18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odlot czy trzeźwa ocena?

Kukiz ostro o przyszłości Polski. "Na ulicach popłynie krew"

16.06.2019  15:09
Paweł Kukiz o przyszłości Polski - czeka nas wojna domowa?
Paweł Kukiz o przyszłości Polski - czeka nas wojna domowa? Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Paweł Kukiz chociaż z Kukiz’15 dostał niski wynik w wyborach, nadal walczy o swoje postulaty. Tym razem w programie „Skandaliści” mówił o demokracji i swoich wizjach politycznych. Ma jednak złe wiadomości dla Polaków.

Paweł Kukiz w programie „Skandaliści” mówił o planowanych zmianach, które chciałby wprowadzić w kraju. Gdy Agnieszka Gozdyra sugerowała, że Polacy chcieliby, aby nie wprowadzać zmian, były wokalista Piersi proponował, by obywatele mogli odwoływać nieskutecznych polityków w trakcie kadencji.

Kukiz ostrzegł również, że duopol PiS-PO nabiera na sile i w kraju wkrótce będzie obowiązywał system dwupartyjny, co doprowadzi to do tragicznych wydarzeń. Co więcej, zdaniem Kukiza politycy tak podzieli naród, że w rodzinach podczas świąt „dochodzi do rzeźni”.

Ja na politykę patrzę wielopokoleniowo. Zmiany, które proponuję wejdą w życie w ciągu kilku-kilkunastu lat. Wspomnicie moje słowa, jeśli zostanie system dwupartyjny,  a tak się zaczyna kształtować, jeśli zostanie ta ordynacja partyjna tak dzieląca społeczeństwo, to popłynie krew na ulicach - mówił Kukiz.

Przy okazji zdradził motywacje wielu polityków, których zna. Wyznał, że nie obchodzą ich Polacy i działają w imię zasady „oby jeszcze jedną kadencję”, aby zarabiać pieniądze i utrzymać rodziny w spółkach skarbu państwa.

logo Tu się dzieje