18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś tu nie umie przegrywać

Kuriozalny komentarz europosła PiS po porażce w PE. Tupie nóżką

04.07.2019  10:06
Kuriozalny komentarz europosła PiS po porażce w PE. Tupie nóżką
Kuriozalny komentarz europosła PiS po porażce w PE. Tupie nóżką Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Zdzisław Krasnodębski już cieszył się ze swojego pewnego sukcesu, już witał się z gąską - kiedy coś poszło nie po jego myśli. Przegrał w wyścigu o fotel wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego i postanowił mocno z tego powodu tupnąć nóżką na Twitterze. 

Krasnodębski dobitnie pokazał, jak bardzo nie potrafi przegrywać. Chociaż wszystko zapowiadało się zupełnie inaczej, to ostatecznie europoseł PiS poległ w wyścigu i fotel wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. 

Krasnodębski nie potrafi przegrywać

Nie przełknął jednak porażki i nie wyciągnął z niej konstruktywnych wniosków. Zamiast tego zdecydował się na kuriozalny komentarz na Twitterze. 

Tylko na takie podsumowanie sprawy było go stać. Wyraził co prawda oburzenie, pokazał, że "nie dostał tego, co mu się należało" - niemniej, poza tupnięciem nóżką na niesprawiedliwy Parlament Europejski - nie wyniósł z tej lekcji niczego wartościowego. 

Przypominamy, że wedle wcześniejszych znaków - Polsce miały przypaść dwa fotele wiceprzewodniczących PE. Miło się, że jeden dostanie Ewa Kopacz,a  drugi właśnie Zdzisław Krasnodębski. Ostatecznie tylko ta pierwsza faktycznie osiągnęła to, co chciała. W pierwszej turze byłą premier i polityki Platformy Obywatelskiej poparło aż 461 z 751 członków PE.

Europoseł PiS w trzeciej turze zyskał poparcie jedynie 85 osób. Zabolało, jak widać. 

Przeczytaj więcej
Komentarze