18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lider Bayer Full odszedł z PSL. "Nie będę głosował na LGBT"

Redakcja
27.02.2019  15:57
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) odchodzi z PSL.  Koalicja Europejska i promocja LGBT mu nie odpowiada. Nie będzie jednak startu z listy PiS.
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) odchodzi z PSL. Koalicja Europejska i promocja LGBT mu nie odpowiada. Nie będzie jednak startu z listy PiS. Fot: Facebook.com/Sławomir Świerzyński

Gwiazda disco polo kończy z polityką pod szyldem dotychczasowej partii. Sławomir Świerzyński, czyli lider Bayer Full, złożył dymisję. Odchodzi z PSL. Powodem są Koalicja Europejska i LGBT.

Sławomir Świerzyński z Bayer Full, określany jako cesarz disco polo, odszedł z PSL. Dołączenie do Koalicji Europejskiej przelało dla niego czarę goryczy. Nazwał KE „Targowicą” i zapowiedział, że nie będzie głosował na LGBT i lewicę.

Świerzyński z Bayer Full kontra Koalicja Europejska

Zdaniem Świerzyńskiego, PSL zatraciło ideały Witosa. Na Facebooku skrytykował partię za współpracę z „aborcjonistami, lewakami i komunistami”. Zarzuca im, że chcą walczyć z Kościołem i sprowadzić uchodźców.

Na antenie TVP powiedział, że Koalicja Europejska jest spiskiem przeciwko reformom w Polsce. Podkreślił, że to także spisek przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi. Nie zamierza jednak kandydować z list Prawa i Sprawiedliwości.

Przeczytaj więcej
Komentarze