18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lista Wałęsy. Wskazał osoby, które "wyrządziły największą szkodę Polsce"

Redakcja
31.01.2019  15:19
Były prezydent Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński, Tadeusz rydzyk, Jacek Ziobro i Sławomir Cenckiewicz. Kontrowersyja lista w mediach społecznościowych
Były prezydent Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński, Tadeusz rydzyk, Jacek Ziobro i Sławomir Cenckiewicz. Kontrowersyja lista w mediach społecznościowych Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Lech Wałęsa w mediach społecznościowych. Opublikował na Twitterze listę osób, które należy rozliczyć. Jego zdaniem  musza odpowiedzieć za „największe szkody wyrządzone  Rzeczypospolitej Polskiej”.

Listę Wałęsy otwiera Jarosław Kaczyński. Nominowani zostali również Antoni Macierewicz, Jacek Ziobro, Sławomir Cenckiewicz i Tadeusz Rydzyk.

Obecność na liście Jarosława Kaczyńskiego chyba nikogo nie dziwi. Jakiś czas temu noblista oskarżał go o to, że kazał lądować Lechowi Kaczyńskiemu w Smoleńsku. Powiedział, że „jeden drugiego zabije, a potem skończy w wariatkowie, albo popełni samobójstwo”.

Jak pisaliśmy wcześniej, Wałęsa przegrał z Jarosławem Kaczyńskim w sądzie.  6 grudnia zapadł wyrok i były prezydent musi przeprosić prezesa PiS.

ZOBACZ TEŻ: Wałęsa o Lechu Kaczyńskim. "Trzeba być jebni*tym"

Czytaj także
Przeczytaj więcej