18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowy prezes stadniny w Janowie?

Posłanka PiS pokazała, jak się ujeżdża. Dosiadła ogiera, odsłoniła majtki

23.08.2019  21:56
Posłanka PiS pokazała, jak się ujeżdża. Dosiadła ogiera, odsłoniła majtki
Posłanka PiS pokazała, jak się ujeżdża. Dosiadła ogiera, odsłoniła majtki Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Jedna z najbardziej butnych posłanek PiS, Bernadetta Krynicka, postanowiła dosiąść konia w Łomży. Nie szło jej zbyt dobrze, ale gdy już się udało, była z siebie bardzo dumna. 

Wybory zbliżają się wielkimi krokami, więc politycy robią co mogą, by zyskać głosy obywateli. Sposób pani Bernadetty Krynickiej z PiS jest jednak dość... dziwny. W białej sukience, jak zawsze dumna z siebie, z charakterystyczną rudą czupryną na głowie, postanowiła wskoczyć na konia. O tak:

Ach ta Bernadetta

Pani poseł na koń wskoczyła, szabli jej zabrakło, nie zabrakło bielizny. Szczegół to wprawdzie, ale trudno go przeoczyć. Pani Bernadetta pokazała bowiem, w jakich nosi się majtkach.

To dalej nie koniec, bo pani Bernadetta chwilę później chwyciła za mikrofon, a właściwie wyrwała go koleżance z ręki. Już nie na jeźdźca, a na stojąco, na prowizorycznej scenie. Tam towarzyszyła jej inna kandydatka Zjednoczonej Prawicy do Sejmu - Agnieszka Muzyk.

Niestety, panie nie pokazały się zbyt dobrze. Postanowiły udowodnić, która z nich jest ważniejsza i... pokłóciły się o prawo do wypowiedzi i to, komu można więcej. Serio. A oto dowód:

No naprawdę, klasa sama w sobie!

logo Tu się dzieje