18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Macierewicz o śmierci Adamowicza. Ma zaskakującą teorię

Redakcja
16.01.2019  10:18
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i atak nożownika na WOŚP wkrótce potrzeb (jest już data), a Antoni Maciereiwcz komentuje zabójstwo na Placu Węglowym
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i atak nożownika na WOŚP wkrótce potrzeb (jest już data), a Antoni Maciereiwcz komentuje zabójstwo na Placu Węglowym Fot: Facebook.com/Klub Gazety Polskiej Warszawa-Praga

Atak nożownika podczas finału WOŚP w Gdańsku i śmierć prezydenta Adamowicza. Znane osoby zabrały głos w sprawie. Antoni Macierewicz ma swoją teorię na temat tragedii.

Krystyna Pawłowicz zaatakowała Owsiaka na Twitterze, i chociaż skasowała kontrowersyjne posty, internauci nie mieli dla niej litości. Janusz Korwin-Mikke zaapelował, by przywrócić karę śmierci, bo bandyci muszą zacząć się bać. Krzysztof Skiba skierował oskarżenia pod konkretny adres, i uważa, że "pozbyli się Adamowicza, bo był niewygodny".

Macierewicz i teorie na temat śmierci Adamowicza

Zabójstwo Adamowicza skomentował też Antoni Macierewicz. Jego zdaniem nie był to mord polityczny. Były szef MON na antenie Telewizji Republika zwrócił uwagę. że „miał on inny charakter”.

Każdy krok był precyzyjnie przemyślany i przygotowany. Ciosy wymierzone w prezydenta były precyzyjne. Napastnik musiał je trenować, on był przekonany, że zabił. Morderca nie uciekł, tylko dobrowolnie się położył - powiedział Antoni Macierewicz. (wp.pl)

Jak podaje „Wirtualna Polska”, Macierewicz skomentował także przemówienie Donalda Tuska wygłoszone podczas manifestacji w Gdańsku. Podejrzewa, że może być to przyznanie się do błędu i zakończy się „rozsiewanie nienawiści”.

ZOBACZ TEŻ: Nożownik Stefan W. zabił Adamowicza. Ja jaw wyszła jego mroczna przeszłość