18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lista nazwisk "winnych"

Macierewicz o Smoleńsku. Oskarża Tuska

Wojciech Kozicki
29.03.2019  08:03
Antoni Macierewicz o Smoleńsku - Tusk ukrywał, że to był zamach?
Antoni Macierewicz o Smoleńsku - Tusk ukrywał, że to był zamach? Fot: Facebook.com/Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Katastrofa smoleńska czy zamach w Smoleńsku? Były szef MON Antoni Macierewicz nie ma wątpliwości – na pokładzie TU-154M był wybuch, co mają potwierdzać badania próbek z wraku tupolewa. Jego zdaniem Polacy nie poznali prawdy przez polskich polityków.

W poniedziałek tygodnik „Sieci” ujawnił wyniki badań próbek wraku tupolewa, które przeprowadziło brytyjskie laboratorium. Wykryto trotyl. Okazuje się, że stwierdzono jego obecność już w 2012 i 2013 roku, ale prawda miała być ukrywana przez ówczesny rząd.

Macierewicz o Smoleńsku - Tusk ukrywał prawdę?

Antoni Macierewicz w TV Trwam podczas felietonu „Głos Polski”  stwierdził, że „zostały włączone hamulce i propaganda”. O ukrywanie prawdy zostali przez niego oskarżeni premier Donald Tusk, prokurator generalny Andrzej Seremet, naczelny prokurator wojskowy i zastępca prokuratora generalnego Krzysztof Parulski oraz pułkownik Ireneusz Szeląg.

Za wszelką cenę kłamstwem, propagandą postanowiono ukryć, jak naprawdę zginął polski prezydent, polska elita, w tym całe szefostwo Wojska Polskiego. Potwierdzenie tego przez laboratorium brytyjskie jest faktem, który będzie determinował na przyszłość śledztwo i postępowanie ws. dramatu smoleńskiego – powiedział w felietonie Antoni Macierewicz. (radiomaryja.pl)

Smoleńsk - był wybuch?

Były minister obrony narodowej uważa, że najnowsze wyniki badań wraku tupolewa są niepodważalne i nikt nie będzie już mógł ukryć prawdy. Zaapelował do Polaków, by nigdy nie zapominali o tym, że w samolocie prezydenckim doszło do wybuchu.

Antoni Macierewicz o Smoleńsku - oskarża Donalda Tuska:

logo Tu się dzieje