18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za balecik

Macierewicz tańcuje na festynie. Zaszalał przy ludziach

20.08.2019  12:34
Macierewicz tańcuje na festynie. Zaszalał przy ludziach
Macierewicz tańcuje na festynie. Zaszalał przy ludziach Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Antoni Macierewicz dał się ponieść emocjom. Na co dzień posępny polityk zaszalał na festynie i porwał kobietę do tańca. Co też wybory robią z ludźmi!

Przed wyborami z politykami dzieją się rzeczy magiczne. Na co dzień posępni, niemili i interesowni - stają się uśmiechnięci, rozgadani i do przysłowiowej rany przyłóż. Najlepszym tego przykładem jest chociażby Antoni Macierewicz.

Macierewicz to polityk PiS, który jest znośny tylko dla twardego elektoratu partii. Umiarkowani wyborcy za nim nie przepadają, dlatego przed wyborami na ogół znika, by pojawić się chwilę po zwycięstwie (znowu magia!).

Antoni Macierewicz odpłynął na festynie

Teraz jednak jest nieco bardziej aktywny niż zazwyczaj, ale za to zachowuje się zupełnie inaczej. Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej pojawił się na festynie z okazji Święta Wojska Polskiego, na którym dał się ponieść emocjom.

Macierewicz słysząc muzykę, niewiele myśląc porwał jedną z uczestniczek festynu do dzikiego, energicznego tańca. Takiego Antoniego nigdy nie widzieliśmy!

Festyn odbył się 15 sierpnia w Mzurkach, niewielkiej wsi leżącej między Piotrkowem Trybunalskim a Bełchatowem. Patrząc na minę jego partnerki tanecznej - całkiem nieźle mu poszło.

Oby tak dalej!

Czytaj także