18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejna teoria spiskowa?

Macierewicz płynie: 4-latki i techniki seksualne, edukacja to pedofilia

Emilia Waszczuk
17.05.2019  15:34
Antoni Macierewicz reaguje na film Sekielskiego: to zamach!
Antoni Macierewicz reaguje na film Sekielskiego: to zamach! Fot: Michal Wozniak/East News

Antoni Macierewicz zapewnił słuchaczy Radia Maryja, że filmu Sekielskiego nie warto oglądać, bo to zamach na Kościół, a o przypadkach pedofilii najgłośniej mówią ci, którzy ją propagują.

Największy wielbiciel spisków wśród polskich polityków, a kiedyś nawet minister obrony narodowej, znów wieszczy zamach. Tym razem nie chodzi jednak o bomby termobaryczne i pancerne brzozy, a atak na Kościół i jedyne słuszne, katolickie wartości.

Antoni Macierewicz jak co tydzień wygłosił na antenie Radia Maryja felieton i podzielił się ze słuchaczami swymi z lekka szokującymi teoriami. Tym razem było o propagandzie pedofilii, uczeniu 4-latków technik seksualnych i antykościelnym spisku.

Za pedofilią stoją ci, którzy o niej mówią

Zdaniem Antoniego Macierewicza ktoś przypuszcza właśnie zmasowany atak na Kościół Katolicki. Kto? Ci, którzy mówią o pedofilii w jego szeregach, więc miedzy innymi Tomasz Sekielski. Co więcej, to właśnie oni "pedofilię upowszechniają"!

Sugeruje się, że Kościół jest siedliskiem obrońców pedofilii. To szczególnie perfidna, kłamliwa i niemająca nic wspólnego z rzeczywistością narracja (…). Ten brutalny atak wychodzi ze strony ludzi, którzy często przecież właśnie wspierali pedofilię; ze strony ludzi, którzy często bronili pedofilii; ze strony ludzi, którzy po dzień dzisiejszy często wspierają najbardziej brutalną, najbardziej niedopuszczalną propagandę pedofilii - grzmiał Macierewicz.

Co miał na myśli? Chyba edukację seksualną. Piszemy "chyba", bo domyślamy się, że to właśnie ją zinterpretował jako "uczenie 4-latków technik seksualnych".

Czym innym jest próba wpisania do obowiązków polskich samorządów demoralizacji najmłodszych, demoralizacji 4-letnich dzieci, uczenia ich technik seksualnych? Czyż to nie jest propaganda pedofilii? Czyż to nie jest rzecz najbardziej wstrząsająca wtedy, kiedy narzędzia państwa polskiego próbuje się użyć do niszczenia istoty osobowości ludzkiej? To jest właśnie upowszechnianie pedofilii! (…). W majestacie ustaw i instytucji demokratycznych państwa polskiego próbuje się upowszechniać niszczenie naszych najmłodszych, którzy w tej sytuacji są absolutnie bezradni wobec przemocy - zapewniał na antenie Radia Maryja.

Przeczytaj więcej
Komentarze