18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdy dama broni rycerza...

Maląg: Kaczyński dba o godność kobiet

Wojciech Kozicki
25.11.2022  11:43
Maląg w Radiu ZET: Kaczyński dba o godność kobiet
Maląg w Radiu ZET: Kaczyński dba o godność kobiet Fot: Radio ZET, East News/łUKASZ SZELąG/REPORTER

Sądząc po ostatnich wypowiedziach Kaczyńskiego, nie jest entuzjastą polskich kobiet. Nie chcą rodzić i na złość Polsce piją alkohol? Marlena Maląg w Radiu ZET heroicznie stanęła w obronie małego rycerza z Żoliborza.

Polki są złe, dają w szyję i nie chcą się rozmnażać? Jarosław Kaczyński ostatnio serwuje liczne kontrowersyjne wypowiedzi, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w dialogach z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”. Minister Marlena Maląg w Radiu ZET postanowiła jednak bronić prezesa PiS i wyjaśnić jak dba o polskie kobiety.

Kaczyński o kobietach. Maląg o Kaczyńskim

Kobiety „dają w szyję” i są winne spadku dzietności w Polsce? Maląg w Radiu ZET nazwała Kaczyńskiego „architektem zmian, który wprowadza podniesienie godności rodzin, w tym kobiet”. To dzięki niemu diametralnie poprawiła się sytuacja kobiet na rynku pracy.

To, ile pan prezes dobrych zmian dla polityki rodzinnej zrobił, to poprzednicy nie zrobili. Nie mam żadnych wyrzutów w tym zakresie  - powiedziała Maląg w Radiu ZET.

Sądzicie, że po tej wypowiedzi Polki zrozumieją jakim dobrodziejem jest dla nich Kaczyński? Postawią mu pomnik i będą snuły pieśni oraz sonety na jego temat? 

O wielki prezesie, kobiet godności obrońco, dobrze że jesteś…

Czytaj także