18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ojciec komentuje

Małgorzata Rozenek poparla Biedronia. Co na to tata z PiS-u?

24.05.2019  15:50
Małgorzata Rozenek poparla Biedronia. Co na to tata z PiS-u?
Małgorzata Rozenek poparla Biedronia. Co na to tata z PiS-u? Fot: Instagram.Robert Biedroń

Małgorzata Rozenek-Majdan planowała kiedyś wejść do polityki, ale nic z tego nie wyszło. Opowiedziała się za to, i to oficjalnie, za jedną z partii. To niekoniecznie będzie się podobać jej prawicowemu, konserwatywnemu tacie.

Małgorzata Rozenek i polityka? A owszem. Perfekcyjne Pani Domu chciała nawet czynnie działać na tym polu, na szczęście w porę zrezygnowała. Teraz jednak na chwilę, trochę wróciła do polityki i poparła jedną z partii. Swierdziła, że najbliżej jej do Roberta Biedronia i nagrała nawet specjalny spot, w którym Wiosnę wychwala.

Tolerancja, otwartość, kultura, rozwój ekonomiczny To wszystko są te wartości, które dla Wiosny i dla mnie są bardzo ważne. Dlatego wspierajmy Wiosnę. Wiosna idzie! - mówi na krótkim filmiku.

Rozenek złamała ojcu serce?

Tymczasem, niewtajemniczonym spieszymy donieść, że tata Małgorzaty Rozenek, to ważny działacz PiS, bliski doradca ekonomiczny Jarosława Kaczyńskiego. Stanisław Kostrzewski od lat pełni funkcję skarbnika partii. A każdy doskonale wie, że PiS z Wiosną nie po drodze. Co więcej, PiS w liderze Wiosny i innych homoseksualistach widzi ostatnio największego wroga polskości!

Jak więc pan Kostrzewski zareagował na udział córki w kampanii Wiosny? Prawdopodobnie nie był zachwycony, ale "porażkę wychowawczą" jakoś przełknął.

To jest sprawa mojej córki. Ja w to nie wchodzę - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Przeczytaj więcej
Komentarze