Marek Jakubiak znowu szokuje! Chce wprowadzenia podatku od... singli

Redakcja
04.03.2019  14:36
Marek jakubiak bykowe
Marek jakubiak bykowe Fot: Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Były poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak szokuje na Twitterze. Ogłosił, że - na pohybel środowiskom LGBT - opowiada się za wprowadzeniem podatku dla singli.

Poseł Marek Jakubiak ogłosił niedawno, że w Polsce za czasów PiS nastąpił postęp cywilizacyjny, bo dzieci przestały kraść sobie kanapki. Teraz z kolei szokuje "bykowym". Zdaniem polityka w Polsce należy wprowadzić podatek dla kawalerów i panien, po to, by utrzeć nosa gejom i lesbijkom.

Marek Jakubiak chce wprowadzić "bykowe"

Chytry plan posła Jakubiaka jest - w jego mniemaniu - prosty. Jeśli w Polsce zostanie wprowadzone "bykowe", jego dzieci nie będą musiały pracować na emerytury środowisk LGBT.

Ręce precz od moich dzieci! Moje dzieci-moja sprawa! W sprawie swoich dzieci powinni wypowiadać się tylko ich rodzice! Jestem za wprowadzeniem BYKOWEGO, tak aby emerytury członkom LGBT nie musiały płacić moje dzieci - napisał na Twitterze.

Bykowe dla singli nie tylko od Jakubiaka

To nie pierwszy raz, gdy politycy związani z polską prawicą proponują wprowadzenie "bykowego". Podobny postulat wysunął w sierpniu ubiegłego roku wiceminister infrastruktury i rozwoju Artur Soboń. Intencje polityka były jednak nieco inne, niż intencje Jakubiaka.
Soboń podatku dla singli chciałby po to, by młodzi ludzie zaczęli zachowywać się odpowiedzialnie i w końcu wzięli się za zakładanie rodzin.

https://twitter.com/jakubiak_marek/status/1102157277111504896

Czytaj także