18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Marek Jakubiak ma szokującą teorię. Wie, czemu za PO było gorzej. Chodzi o... kanapki

Redakcja
13.02.2019  14:14
marek jakubiak kanapki
marek jakubiak kanapki Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Poseł Marek Jakubiak zaskoczył swoją najnowszą teorią na temat osiągnięć cywilizacyjnych Polski. O tym, że dziś jest lepiej, niż za PO, świadczyć mają uczniowie i ich kanapki. 

Były poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak zaskoczył w programie "Tłit" Wirtualnej Polski. Polityk chciał zdyskredytować PO, które kilka dni temu alarmowało, że za jedno przyjęcie organizowane przez PiS, można by wykarmić 52 tysiące dzieci.

Tak się bawią elity PiS za pieniądze Polaków! Kancelaria Sejmu planuje wydać nawet 260 tys. zł na wykwintne potrawy podczas wielkiego przyjęcia w Teatrze Wielkim. Za te pieniądze, za które elity PiS uraczą swoje podniebienia, można by kupić ciepły posiłek dla 52 tys. dzieci - czytamy na Twitterze PO.

Chodzi o organizowany przez PiS koncert z okazji obchodów 100-lecia Sejmu Ustawodawczego. Impreza odbędzie się 19 lutego, a sam katering kosztować ma aż 260 tysięcy złotych.

Marek Jakubiak krytykuje PO. Mówi o kanapkach

Co jednak na to Marek Jakubiak? Postanowił udowodnić, że i PO ma swoje za uszami.

Przyganiał kocioł garnkowi. Akurat PO nie powinno się wypowiadać w tych sprawach w ogóle - mówił. - Trzeba odróżnić dziadowskie państwo od państwa rozsądnego. Oni mówią jedni i drudzy nie o swoich pieniądzach.

To jednak nie koniec. Chwilę później zaczął opowiadać o kanapkach i... związanym z nimi cywilizacyjnym osiągnięciem.

Za Platformy Obywatelskiej dzieci kradły sobie kanapki w szkołach. Teraz nie słyszę już o tym, nawet w Warszawie. Oni powinni milczeć, a nie napuszczać jedni na drugich. To, że dzisiaj dzieci nie kradną sobie jedzenia z tornistrów to jest wielkie osiągnięcie cywilizacyjne, bo tego nikt nie chciał widzieć - zapewniał.

Przeczytaj więcej
Komentarze