18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są nagrania i dowody

Marszałek uprawiał seks z nieletnią prostytuką?

31.03.2019  12:08
Marszałek Kuchciński może mieć poważne kłopoty
Marszałek Kuchciński może mieć poważne kłopoty Fot: Wikipedia

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński mógł uprawiać seks z nieletnią prostytutką. Do Prokuratora Generalnego wpłynęło zawiadomienie w sprawie tuszowania tego czynu.

Gorąco robi się wokół Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Prokurator Generalny otrzymał niedawno zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez szefa CBA Ernesta Bejdę. Dotyczy ono tuszowania przez służby informacji o tym, że Kuchciński uprawiał seks z prostytutką poniżej 15 roku życia.

Kuchciński uprawiał seks z nieletnią?

Jak podaje tygodnik „Nie”, zawiadomienie takie miał złożyć były oficer CBA, Wojciech J. Oskarża on w nim przede wszystkim szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego o to, że był w posiadaniu nagrań i i informacji o tym, że liczni politycy PiS korzystali z usług jednego z podkarpackich domów publicznych. Wśród nich miał być też marszałek Kuchciński, który dopuścił się seksu z ukraińską prostytutką poniżej 15 roku życia, która ma na imię Rusłana. Zgodnie z treścią zawiadomienia, której część przytacza tygodnik, informacje wraz z nagraniem, na którym Kuchciński dopuszcza się czynności seksualnej z nieletnią, Wojciech J. otrzymał od swojego informatora.

CBA zamieszane w sprawę

W zawiadomieniu padają oskarżenia o tuszowanie sprawy przez służby CBA, jednak nie to wydaje się tutaj największym przestępstwem. Jeśli nagranie i zarzuty  wobec Kuchcińskiego okażą się prawdą, marszałek może odpowiadać za uprawianie seksu z kobietą poniżej 15 roku życia.

Internet komentuje

Wśród internautów sprawa budzi ogromne poruszenie. Jednym z najważniejszych pytań jest: czy informacja o nagraniu jest prawdziwa, oraz dlaczego PiS w tej sprawie milczy? Jak dotąd nie pojawiło się oficjalne stanowiska partii ani też samego marszałka Marka Kuchcińskiego.

Czytaj także