18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chce służyć Polsce

Boni odchodzi z PO? Otrzymał cios od Schetyny

15.03.2019  20:29
Michał Boni zaskakuje na Twitterze - pożegnanie z Platformą Obywatelską?
Michał Boni zaskakuje na Twitterze - pożegnanie z Platformą Obywatelską? Fot: PIOTR KOWALCZYK/East News

Kilka lat temu Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego. Gdy zostali ujawnieni kandydaci Koalicji Europejskiej do wyborów, były minister cyfryzacji najwyraźniej znów poczuł się, jakby otrzymał cios w twarz. Platforma Obywatelska będzie musiała radzić sobie bez niego?

Grzegorz Schetyna odsłonił karty. Znani są już kandydaci Koalicji Europejskiej w wyborach do Europarlamentu. Michał Boni najwyraźniej nie jest zadowolony. Opublikował wpis na Twitterze, z którego wynika, że odchodzi z Platformy Obywatelskiej.

Platformo, może do zobaczenia – napisał Boni na Twitterze.

Michał Boni dostał piąte miejsce na liście Warszawa/Mazowsze. Wygląda na to, że minister cyfryzacji w rządzie Donalda Tuska nie jest zadowolony. Jest w Parlamencie Europejskim od wielu lat i pragnie tam zostać. Poinformował, że chciałby robić dalej, to co robi.

Michał Boni w Radiu Zet

Wcześniej w rozmowie z Radiem Zet podejrzewał, że może otrzymać niekorzystne miejsca na listach. Tłumaczył jednak, że liczy się dobro zbiorowe. Czuje jednak "obowiązek, by startować", bo zachęcają go do tego ludzie.

Michał Boni o starcie w wyborach:

Przeczytaj więcej
Komentarze