18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kultowy program znika z TVP. "Polityczne naciski zbyt silne"

Redakcja
02.01.2019  10:57
Ramówka TVP i zmiany. Program "Młodzież Kontra" znika z anteny niczym Wojciech Cejrowski z "Minęła 20". Politycy zawiedzeni. W sieci zostały odcinki online
Ramówka TVP i zmiany. Program "Młodzież Kontra" znika z anteny niczym Wojciech Cejrowski z "Minęła 20". Politycy zawiedzeni. W sieci zostały odcinki online Fot: Facebook.com/Młodzież Kontra

Ramówka TVP i zmiany, które nie każdemu przypadną do gustu. Czy prezes Jacek Kurski podjął dobrą decyzję? Najpierw z „Minęła 20” zniknął Wojciech Cejrowski, a teraz po latach znika program publicystyczny „Młodzież Kontra”.

Kultowy program "Młodzież Kontra", produkowany przez krakowski oddział Telewizji Polskiej, nie będzie emitowany w 2019 roku. Był w ramówce od 17 lat. Młodzieżówki partii politycznych zadawały w nim pytania politykom. Na Facebooku programu można przeczytać, że ukazały się jego 662 wydania, a twórcy mają nadzieję, że kiedyś ponownie spotkają się z widzami.

Chociaż niektórzy podejrzewają polityczne naciski, nie podano oficjalnych powodów, dlaczego „Młodzież Kontra” znika z TVP. Jednak nie podoba się to także samym politykom. Jarosław Gowin na Twitterze ubolewa, że TVP pozbawiło się „szkoły demokratycznej debaty”, a decyzję uważa za bezmyślną.

Pod koniec 2018 roku z TVP i programu "Minęła 20" zniknął Wojciech Cejrowski. On i Michał Rachoń co czwartek rozmawiali w TVP Info. Gwiazda podróżująca "boso przez świat" obraziła jednak Jarosława Kaczyńskiego i spaliła flagę Unii Europejskiej. 

ZOBACZ TEŻ: Pracownik TVP zdewastował park narodowy?

"Młodzież Kontra" znika z TVP:

Przeczytaj więcej
Komentarze