18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jajka pękają z wrażenia

Premier złożył życzenia Polakom. Żenadometr wybiło

20.04.2019  13:35
Morawiecki złożył Polakom życzenia wielkanocne w spocie wyborczym
Morawiecki złożył Polakom życzenia wielkanocne w spocie wyborczym Fot: Twitter.com/Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki złożył Polakom życzenia wielkanocne. Wideo przypomina jednak bardziej spot wyborczy. Premier nie zapomniał, że zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, a emerytom będzie żyło się wręcz luksusowo z powodu trzynastej emerytury. Komentarze w internecie są bezlitosne.

Premier Mateusz Morawiecki to sprytny polityk. Zabiera Polakom pieniądze, by później im je oddać. Geniusz strategii i oszczędności wpadł więc na pomysł, by złożyć Polakom życzenia na Wielkanoc i jednocześnie zaprezentować spot wyborczy. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Morawiecki i wielkanocne życzenia polityczne

Na Twittera trafiło kontrowersyjne wideo. Dziecko mówi o tym, jak zadowoleni są dziadkowie, bo dostaną trzynastą emeryturę. Spodziewa się z tego powodu fajnych prezentów. Dziadkowie będą też częściej odwiedzać chłopca, bo przecież PiS sprawi, że częściej będzie jeździł autobus. Rodzicom także będzie żyło się lepiej, bo Jarosław Kaczyński rozda 500+ na pierwsze dziecko. Niestety, nie wspomniano, skąd PiS weźmie na to pieniądze... a raczej komu je zabierze.

Wszyscy aktorzy biorący udział w produkcji są radośni, szczęśliwi, żyje im się coraz lepiej. A wśród nich przy stole znalazł się premier Morawiecki. Na koniec spotu wyborczego zdążył jeszcze złożyć Polakom życzenia.

Morawiecki i polityka przy jajeczku:

Przeczytaj więcej
Komentarze