18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morawiecki ma raka. Przeszedł trudną operację

Redakcja
29.01.2019  10:43
Kornel Morawiecki i rak trzustki - szokujące wyznanie w wywiadzie dla "Super Expressu". Konieczna była operacja, by pokonać nowotwór. Będzie chemioterapia?
Kornel Morawiecki i rak trzustki - szokujące wyznanie w wywiadzie dla "Super Expressu". Konieczna była operacja, by pokonać nowotwór. Będzie chemioterapia? Fot: Facebook.com

Kornel Morawiecki i szokujące wyznanie dla „Super Expressu”. 78-letni polityk, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego, jest poważnie chory. Diagnoza: rak trzustki.

Kornel Morawiecki powiedział w wywiadzie dla SE.pl, że gdyby nie tomografia i szybka diagnoza, mógłby już nie żyć. Przeszedł wielogodzinną operację  w szpitalu MSWiA w Warszawie. Marszałek senior uspokaja, że na szczęście nie ma przerzutów.

Początkowo Morawiecki myślał, że ma żółtaczkę. Trafił do Szpitala Wojskowego we Wrocławiu na badania i wówczas okazało się, że cierpi na nowotwór trzustki. Podjęto decyzję o operacji. Sytuacja była najwyraźniej bardzo poważna, bo w placówce medycznej zjawił się ksiądz Zbigniew Krasa, który jest osobistym kapelanem prezydenta Andrzeja Dudy.

Na razie nie podjęto decyzji o chemioterapii. Morawiecki twierdzi, że lekarze są dobrej myśli.

ZOBACZ TEŻ: Obgryzała paznokcie, dostała raka

Przeczytaj więcej
Komentarze