18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Suski ujawnił

Na co choruje Kaczyński? Dramatyczna diagnoza

Wojciech Kozicki
31.03.2023  13:39
Na co choruje Kaczyński? Dramatyczna diagnoza
Na co choruje Kaczyński? Dramatyczna diagnoza Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński i nowe informacje o stanie zdrowia. Czy u prezesa PiS wystąpiły początki sepsy? Marek Suski w Radiu ZET właśnie zasiał niepokój w sercach wyborców Prawa i Sprawiedliwości.

Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Ujawniono, że przed świętami przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Pojawiły się doniesienia, że prezes PiS bardzo źle zniósł operację i hospitalizacja znacznie się przedłużyła. Czy wdała się sepsa?

Zdrowie Kaczyńskiego. Suski ujawnia co z prezesem

Politycy PiS zapowiadali, że lada dzień ich guru i przywódca dosłownie stanie na nogi. Ma pojawiać się nawet na spotkaniach wyborczych w całej Polsce.  Okazuje się jednak, że Kaczyński  nie czuje się najlepiej.

Marek Suski w Radiu ZET potwierdził plotki, że Kaczyński miał początki sepsy, ale teraz jest zdrowy i da radę uczestniczyć w kampanii wyborczej. Zapewnia również, że prezes PiS pokona Donalda Tuska.

Tusk nie jest zbyt pracowity, ma tylko zrywy do pracy i w porównaniu z Kaczyńskim jest nieporównywalnie słabszy – powiedział Suski w Radiu ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Super Express, Fakt

Czytaj także