18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krzysztof Brejza ujawnia

Na jaw wyszła wielka afera PiS! Wpuścili do kraju naszego największego wroga?

27.09.2023  16:04
Krzysztof Brejza ujawnia aferę węglową PiS
Krzysztof Brejza ujawnia aferę węglową PiS Fot: Michał Żebrowski/East News, Screen X

Krzysztof Brejza ujawnił na iksie, że rząd PiS miał wpuścić do Polski ponad milion ton węgla z Rosji, a wraz z nim Rosjan, którzy nie zostali odpowiednio skontrolowani. Po aferze wizowej pojawił się więc kolejny problem rządu PiS z trzymaniem szczelnej granicy.

Nowa afera PiS! W niedzielę Krzysztof Brejza poinformował, że zawiesza swoją kampanię wyborczą, aby udać się na „drugi koniec Polski”, ponieważ otrzymał od swoich zaufanych informatorów „szokujące informacje”.

"Dotarły do mnie szokujące informacje. Zmuszony jestem zawiesić kampanię na najbliższych kilkanaście godzin. Jestem w drodze na drugi koniec Polski, wkrótce ujawnię szczegóły", napisał na iksie Krzysztof Brejza.

Następnie wczoraj 26 września podzielił się informacją, że doniesienia okazały się prawdziwe i senator PO ma dla nas prawdziwą bombę. Dziś ujawnił, o co chodzi.

Senator PO informuje na iksie o rosyjskim węglu w Polsce. Tym wpisem Brejza ujawnił aferę

Dziś w środę 27 września senator PO Krzysztof Brejza ujawnił, że rosyjski węgiel trafił do Polski. Mowa o nawet ponad milionie ton, które przybyły z obwodu leningradzkiego i który zwożą sami Rosjanie.

BUM! Ponad milion ton węgla z rosyjskich portów trafiło w ostatnim czasie do Polski. Transport małymi jednostkami (by nie rzucał się w oczy) z obwodu leningradzkiego realizują rosyjscy marynarze. Dziś przedstawię dokumenty i nagrania potwierdzające ten proceder - czytamy.

Następnie na jego iksie pojawiły się zdjęcia i nagrania, które udowodniły te szokujące stwierdzenia. „W poniedziałek po 1:00 w nocy w Szczecinie zarejestrowaliśmy statek Roseburg, według moich ustaleń kapitan i załoga to Rosjanie”, czytamy. To oznacza, że wpuszczono do kraju naszych największych wrogów na arenie polityki międzynarodowej, Rosjan. Pojawiło się nawet nagranie, na którym widać wyładunek rosyjskiego węgla w szczecińskim porcie. To pokazuje, podobnie jak afera wizowa, że PiS nie planuje utrzymywać granicy szczelnej i rządowi zdaje się nie zależeć na bezpieczeństwie Polaków, wbrew ich sloganowi wyborczemu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje