18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo przykre wieści

Nie żyje sławna polityk, PiS w żałobie. „Głęboko przeżywam stratę”

30.05.2023  13:59
Nie żyje Mirosława Masłowska
Nie żyje Mirosława Masłowska Fot: Quisquilia/Shutterstock

Nie żyje była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Mirosława Masłowska zmarła w wieku 79 lat. Informację przekazał wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.

W wieku 79 lat zmarła Mirosława Masłowska, była posłanka PiS. Informację przekazał na swoim koncie na Twitterze wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.

Nie żyje Nasza koleżanka Mirosława Masłowska - mama Naszego kolegi Artura Szałabawki. Przez dwie kadencje była posłanką na Sejm, a wcześniej przez cztery kadencje radną Szczecina. Składam kondolencje i głęboko przeżywam stratę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

- napisał Marek Gróbarczyk.

Nie żyje Mirosława Masłowska. Kim była posłanka PiS?

Mirosława Masłowska była posłanką PiS. W latach 1998-2005 była radną Szczecina. W wyborach samorządowych w 2002 roku kandydowała z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej na stanowisko prezydent Szczecina. Później w 2005 roku dostała się do Sejmu z listy PiS i została posłanką V kadencji w okręgu szczecińskim z wynikiem 7675 głosów. Uzyskała mandat poselski ponownie w 2007 roku. W wyborach parlamentarnych uzyskała wówczas 8431 głosów.

Pod wpisem Marka Gróbarczyka pożegnali ją koledzy. Dariusz Smoliński napisał „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie”. Internauci piszą również „R.I.P”, czyli anglosaskie „Rest In Peace”. Jeden z komentujących zwrócił jednak uwagę, że Masłowska wykazała się ostatnio homofobicznymi komentarzami pod adresem Roberta Biedronia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje