18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dalej z "Jurnym Stefanem"?

Żona Niesiołowskiego zareagowała na seksaferę męża

Redakcja
25.02.2019  14:02
stefan niesiołowski żona
stefan niesiołowski żona Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Stefan Niesiołowski jest zamieszany w aferę korupcyjną, w której zapłatą miały być schadzki z prostytutkami. Teraz czeka na kolejny krok prokuratury, a jego kolega zdradza, co na to wszystko małżonka skompromitowanego polityka.

Ostatni miesiąc nie był lekki ani dla polityka Stefana Niesiołowskiego, ani dla jego najbliższych. Pod koniec stycznia funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech łódzkich biznesmenów, którzy mieli wręczać posłowi łapówki w zamian za załatwianie intratnych kontraktów. Jak się później okazało, polityk zapłatę przyjmował w spotkaniach towarzyskich z prostytutkami.

Seksafera z Niesiołowskim. Prokuratura zaczyna działać

W sumie dojść miało aż do 29 schadzek, a prokuratura posiadać ma pokaźną bibliotekę dowodów w sprawie - w tym między innymi nagrania rozmów oraz zeznania pań do towarzystwa i biznesmenów, którzy polityka nazywali między sobą "Jurnym Stefanem".

Od samego początku Stefan Niesiołowski utrzymuje, że jest niewinny, zapowiedział jednak, że zrzeknie się immunitetu poselskiego by śledczy mogli zbadać sprawę. Wniosek z prokuratury w tej sprawie wpłynął do komisji regulaminowej i spraw poselskich dopiero pod koniec ostatniego tygodnia.

Niesiołowski ma wsparcie rodziny

Co na to wszystko najbliżsi Stefana Niesiołowskiego? Zdaje się, że nie dają wiary w doniesienia o jego bujnym życiu erotycznym i niestrudzenie podtrzymują go na duchu. Największe wsparcie polityk ma zaś podobno w swojej małżonce.

Ma wsparcie swojej żony i córki - powiedział "Super Expressowi" jego polityczny kolega, Ryszard Kalisz.

Jak potoczy się sprawa Stefana Niesiołowskiego? To okaże się dopiero, gdy prokuratura postawi mu jakiekolwiek zarzuty. Póki co polityk zniknął z mediów, nie pojawia się też w Sejmie i na komisjach.  Podobno zaszył się z rodziną w domu w Łodzi.

Czytaj także