18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twierdzi, że zwycięży

Spocony Schetyna rzuca piłką. Pokazuje, jak wygra mecz z PiS-em

22.05.2019  18:27
Grzegorz Schetyna gra w kosza. Tak wygra z PiS?
Grzegorz Schetyna gra w kosza. Tak wygra z PiS? Fot: Twitter/Grzegorz Schetyna

Grzegorz Schetyna wypuścił spot przedwyborczy i nie ukrywajmy - nie jest to arcydzieło. Lider PO i Koalicji Europejskiej stawia na skuteczność, więc... wrzuca piłkę do kosza.

Koalicja Europejska startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale jaki ma program i co w Brukseli planuje robić, nie bardzo wiadomo. Politycy zakpili sobie nawet z wyborców i jako jedyni nie odpowiedzieli na pytania Latarnika Wyborczego, więc każdy niezdecydowany dowie się, że z KE nic go nie łączy.

Mimo sprzecznych głosów i poglądów oraz owijania w bawełnę, Koalicja walczy z PiS o pozycję lidera i na zmianę ląduje na pierwszym i drugim miejscu w sondażach. Wygląda więc na to, że nie trzeba robić zbyt wiele, by zwyciężyć i taki jest też najnowszy spot Platformy Obywatelskiej.

Schetyna wbija PiS piłkę

W roli głównej nowego klipu - Grzegorz Schetyna. W rolach drugoplanowych - hala, kosz i piłka. Trzy rzuty, wszystkie celne i lider PO zapewniający, że wygra z partią Kaczyńskiego.

Jest prosto - aż za bardzo. W konsekwencji - dość żenująco. Liczy się jednak skuteczność, więc kto wie, może celne strzały dadzą politykowi zwycięstwo. Pewne jest jedno - próbować trafić do celu Schetyna musiał wiele razy. Trzy rzuty bowiem aż tak bardzo nie męczą.