18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bum, prosto w dziób!

ONA zmiażdżyła Kaczyńskiego! "stary pierdziel nafaszerowany"

03.10.2023  15:26
PiS i Kaczyński zmiażdżeni. Anna Tomicka ostro o prezesie
PiS i Kaczyński zmiażdżeni. Anna Tomicka ostro o prezesie Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński za to jak opisał Marsz Miliona Serc w Warszawie zebrał cięgi. Prezesa PiS zmiażdżyła była burmistrz Swarzędza Anna Tomicka. Trzeba przyznać, dawno nikt nie dał bombelkowi z Żoliborza takiego klapsa!

Jarosław Kaczyński zaorany jak pole. Była burmistrz Swarzędza podsumowała słowa Jarosława Kaczyńskiego o Marszu Miliona Serc. Stwierdził, że mówiąc o frekwencji 60 000 „stary pierdziel w Katowicach musiał być czymś nafaszerowany”.

Anna Tomicka kontra Jarosław Kaczyński. PiS wytoczy proces?

Wypowiedź Anny Tomickiej jednych zachwyciła,  innych oburzyła. Szymon Kurpisz, radny Swarzędza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, zwrocił jej uwagę, że takie słowa osobie publicznej nie przystoją. W końcu sama 68-letnia radna postanowiła się wytłumaczyć z własnej wypowiedzi. Przy okazji znowu zmieszała PiS z błotem.

Matematyk ujawnia ile osób było na marszu w Warszawie

Permanentna inwigilacja obywateli, manipulacja informacją publiczną, ciągłe straszenie, nieustanne szczucie, patologiczne rozdawnictwo przy hiper zadłużaniu narodu. Przyznaję, że czasami i mnie ponosi, kiedy chcę wreszcie otrząsnąć się z tej politycznej tragikomedii i wreszcie żyć w normalnym kraju. Zgoda, że kultura werbalna w mediach to podstawa dyskusji publicznej, nawet jak szaleje wirus języka nienawiści. Na szczęście mamy na to szczepionkę: wolny wybór 15 października 2023

- zreflektowała się Anna Tomicka w mediach społecznościowych. (epoznan.pl)

Radio Poznań przypomina, że „w 2018 roku Anna Tomicka była przesłuchiwana przez policję w związku z udostępnianiem wpisów fikcyjnego konta wymierzonych w nowego burmistrza, Mariana Szkudlarka”. Była burmistrz zaprzeczyła wtedy sugestiom, że to ona jest właścicielką fikcyjnego konta.

Tomicka zasłynęła też ingerencją w zawartość rocznika regionalnego „Zeszyty Swarzędzkie”. Zaprzeczyła sugestiom, jakoby wycofanie tekstu o działaniach SB  było motywowane politycznie, motywując je dobrem jeszcze żyjących i działających współobywateli.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje