18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Został specjalistą od...

Szafranowicz ma nową pracę. PiS drwi z Polaków

Wojciech Kozicki
07.04.2023  19:13
Oskar Szafranowicz ma nową pracę. "Na liście pracowników banku PKO BP"
Oskar Szafranowicz ma nową pracę. "Na liście pracowników banku PKO BP" Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Oskar Szafranowicz dostał nową pracę. Jak ujawnia Wirtualna Polska, 22-letni działacz PiS jest zatrudniony jako specjalista w PKO BP. Rząd Prawa i Sprawiedliwości osiągnął Himalaje bezczelności, ale na tym nie koniec…

Oskar Szafranowicz i kolejna afera. 22-letni działacz PiS zasłynął hejtując opozycję w internecie na kanale „Okiem Młodych”. Oskarżał m.in. posłankę Magdalenę Filiks, której syn popełnił samobójstwo, że „milczy od ponad roku, stawiając na karierę ponad dobro dzieci". W lutym dostał pracę w Krajowym Zasobie Nieruchomości - instytucji, która ma wspierać budownictwo mieszkaniowe, a w Telewizji Republika współprowadził program "Hity w Sieci". Jego praca znów została przez rząd nagrodzona…

Oskar Szafranowicz i nowa praca. Prosi, by go nie hejtować

Jak ujawniła Wirtualna Polska, Oskar Szafranowicz znajduje się już na liście pracowników banku PKO BP. Został zatrudniony jako specjalista w "obszarze prezesa zarządu, pionie zarządzania personelem, w biurze zarządzania wartością pracownika, w zespole planowania i sprawozdawczości". Ma się zajmować "pozyskiwaniem młodych pracowników".

Wirtualna Polska skontaktowała się z Szafanowiczem. Jego komentarz do sprawy chyba nikogo nie zaskoczył…

Panie redaktorze, chciałbym ze swojej strony życzyć dobrych, błogosławionych, spokojnych świąt dla pana i dla całej pana rodziny. Dużo dobra, miłości i radości ze zmartwychwstania Chrystusa – powiedział Oskar Szafranowicz Wirtualnej Polsce.

Oskar Szafranowicz za swoje zaangażowanie w propagowanie PiS może mieć kłopoty. Studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim... ale już niedługo? Powstała petycja skierowana do rektora UW, by usunąć Oskara z listy studentów. Działacz PiS uważa, że to „perfidna i zaplanowana nagonka” i zaapelował o zaprzestanie hejtu pod jego adresem „zanim zdarzy się kolejna tragedia”.

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje