18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyszło szydło z worka

Jak bogata jest Szydło? Oto jej oświadczenie majątkowe

31.05.2019  17:59
Oświadczenie majątkowe Beaty Szydło - czy była premier jest bogata?
Oświadczenie majątkowe Beaty Szydło - czy była premier jest bogata? Fot: Facebook.com/PIS_Wielkopolskie

Beata Szydło wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego pobijając – zdobyła ponad pół miliona głosów. Sporo zarobi w europarlamencie, chociaż teraz i tak biedy nie klepie. Przypominamy jej oświadczenie majątkowe.

Beata Szydło rozbiła bank, chociaż Radosław Sikorski w rozmowie z Moniką Olejnik twierdzi, że to Koalicja Europejska tak naprawdę wygrała wybory, a wynik Szydło nie jest najlepszy w Polsce. A skoro była premier zdobyła mandat i będzie europosłanką, zarobi miliony. Jednak już teraz nie musi zaciskać pasa.

Oświadczenie majątkowe Beaty Szydło

Przypominamy oświadczenie majątkowe Beaty Szydło i prezentujemy jej stan majątkowy na 31 grudnia 2018 roku. Wicepremier ma gospodarstwo rolne o powierzchni użytków zielonych 1,1189 ha z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym oraz garażem. Jest również współwłaścicielką (współwłasność małżeńska) domu o powierzchni 246 mkw.

Konto Szydło nie świeci pustkami, ale nie ma tam sum, których się pewnie spodziewacie. Ma tam ponad 16 tys. złotych oraz 38 tys. złotych w funduszach. Poza tym, odłożyła 80 euro.

W 2018 roku jako wicepremier zarobiła 185 tys. złotych. Do tego dochodzi też dieta poselska.

„Super Express” zwraca uwagę, że Szydło w 2018 roku Szydło wydała z konta 26 tys. złotych. Z funduszy i ubezpieczeń wydała 124 tys. złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze