18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najlepsze wiadomości w TVP?

Pajączkowska odchodzi z TVP. Przekazała dobre info

Wojciech Kozicki
01.09.2023  09:22
Karolina Pajączkowska na Instagramie potwierdziła - odchodzi z TVP Info i TVP World
Karolina Pajączkowska na Instagramie potwierdziła - odchodzi z TVP Info i TVP World Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zmiany w Telewizji Publicznej, gwiazda TVP odchodzi. Karolina Pajączkowska zostawia programy informacyjne w TVP i zapewnia, że najwyraźniej już nie wróci do rządowych mediów. Wreszcie jakaś dobra zmiana?

Karolina Pajączkowska prowadziła programy informacyjne w TVP Info i TVP World, m.in. relacjonowała przebieg wydarzeń na froncie wojennym w Ukrainie. Jak podaje portal Wirtualne Media, piękna gwiazda Telewizji Publicznej od kilkunastu tygodni przebywa na zwolnieniu lekarskim. W końcu wydała oświadczenie i potwierdziła, że porzuca posadę w rządowych mediach.

Karolina Pajączkowska odchodzi z TVP. Przekazała dobre info

Karolina Pajączkowska na Instagramie potwierdziła medialne doniesienia – jej kontrakt z TVP dobiega końca na początku listopada. Zapewniła, że umowa z Telewizję Publiczną nie zostanie przez nią przedłużona.

Dlaczego Pajączkowska odeszła z TVP? Od plotek aż huczy. Wirtualna Polska zwraca uwagę, że jej rezygnacja zbiegła się ze zmianami kadrowymi w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oraz kontrowersyjnym oświadczeniem Samuela Pereiry.

Czasy, gdy niektórzy uważali, że są ponad innymi, mogą spóźniać się do studia czy wychodzić z fochem i obrażać, z pogardą wypowiadać się o cudzej pracy, a wszystkich poza sobą w redakcji traktować bez szacunku – się skończyły. W naszej redakcji jest wiele osób pracowitych, sumiennych, miłych, koleżeńskich, z którymi praca to przyjemność i chciałbym, żeby było jasne, że takie zachowania są przeze mnie zauważane i będą doceniane- oświadczył Samuel Pereira. (wirtualnemedia.pl)

Dla TVP będzie to znacząca strata. Po Jarosławie Jakimowiczu raczej nikt łzy nie uronił, ale Karolina Pajączkowska miała swoich fanów.

Koneserzy Pajączkowskiej w mediach społecznościowych plotkują, że być może wróci TVN24 BiS, gdzie pracowała po studiach przez 4 lata do 2019 roku. Ona jednak zapewnia, że taki transfer nie nastąpi. Zapowiedziała jedynie „zmiany na plus”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje