18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pani polityk szokuje dekoltem. Walczy ze "światem macho"

Redakcja
08.02.2019  14:22
azylijka Ana Paula da Silva to pani polityk z dużymi piersiami. Senator wyskeponowała je na zaprzysiężeniu i wzbudziła ogromne kontrowersje.
azylijka Ana Paula da Silva to pani polityk z dużymi piersiami. Senator wyskeponowała je na zaprzysiężeniu i wzbudziła ogromne kontrowersje. Fot: Santa Catarina Legislative Assembly Press Office/Associated Press/East News

Politycy dbają o wygląd. Marynarki, krawaty, garsonki, garnitury szyte na miarę. Tymczasem pewna senator z Brazylii postanowiła walczyć ze stereotypami za pomocą wyeksponowanych piersi.

Brazylijka Ana Paula da Silva zdobyła mandat senatora w stanie Santa Catarina i została zaprzysiężona 1 lutego. Przysięgę złożyła w Chamber of Deputies in Santa Catarina. Wzbudziła ogromne kontrowersje, bo pojawiła się w mało oficjalnym stroju.  Nie wszyscy uważają, że tak ogromny dekolt pasował do takiego miejsca i wydarzenia.

Senator odpowiedziała, że to jej sprzeciw wobec uprzedzonego „świata macho”. Przy okazji stała się bardzo popularna w mediach społecznościowych.

Zapowiedziała, że osoby, które kierują w jej stronę agresywne i obraźliwe treści, pozwie do sądu. Chce uzyskać odszkodowania i przeznaczyć je na organizacje charytatywne wspierające kobiety doświadczające przemocy.

Brazylijska senator nie ma zamiaru ubierać się jak inni politycy:

Czytaj także
Przeczytaj więcej