18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy zwiastun filmu Polityka

PiS odpowiada Vedze filmem. Trzepią jaja i nie kradną

30.08.2019  17:12
PiS kontra "Polityka" - kampania wyborcza czy przepis na jajecznicę?
PiS kontra "Polityka" - kampania wyborcza czy przepis na jajecznicę? Fot: Facebook

Patryk Vega uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Publikuje kolejne sceny z filmu "Polityka" i chociaż premiera już we wrześniu, poseł ekipy rządzącej postanowił mu odpowiedzieć zaskakującym wideo. Kampania wyborcza PiS zacznie przypominać wymianę ciosów z Vegą?

Patryk Vega robi filmy, chociaż niektórzy uważają, że takie „dzieła” jak „Botoks” albo „Kobiety mafii” z filmami nie mają nic wspólnego. Nadchodząca „Polityka” zapewne i tak pobije rekord oglądalności, a do tego ma podobno budzić strach w rządzie PiS. Gejowski romans Misiewicza i Macierewicza ma wstrząsnąć całą Polską, a rola Andrzeja Grabowskiego (Jarosław Kaczyński) ma przejść do historii.

Prawo i Sprawiedliwość odpowiedziało, a poseł Daniel Milewski opublikował na Facebooku wideo zatytułowane „Nowy zwiastun filmu Polityka”. Okazuje się, że jest to zaproszenie do spotkania się z politykami PiS, którzy ruszają w Polskę przed wyborami.

Jak wyjaśnił Milewski w filmie, „Polska sama się nie zrobi, ktoś musi pilnować uczciwej Polski”. Zapewnia, że wyborcy to jego szefowie, których słucha i dodaje, że „wystarczy przestać kraść”. Przy okazji można dowiedzieć się, co Milewski lubi jeść na śniadanie.

Filmik podkreślający, że siła i mądrość polityków jest wtedy prawdziwa, kiedy wynika ze słuchania wyborców. To może brzmieć patetycznie, ale dotychczasowa działalność nauczyła mnie, że taka uczciwość przynosi efekty. Wiec skoro wybory są świętem demokracji, to świętować należy też radośnie. Zatem obok przekazu poważnego, zawsze staram się przygotować podczas kampanii elementy mające wywołać u wyborców serdeczny uśmiech. Mam nadzieje że taki właśnie jest mój najnowszy spot, w którego tytule niektórzy widzą nawiązania do mającego pojawić się w kinach filmu „Polityka”. Jestem politykiem, więc mój spot, to nic innego jak „film polityka”, zatem to tylko taka gra słów – powiedział Milewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Nowy zwiastun filmu Polityka - PiS odpowiada Vedze:

Przeczytaj więcej
Komentarze