18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pojedynek trwa

Pawłowicz nie odpuszcza. Atakuje Adamowicz: pani nienawidzi Polski

Emilia Waszczuk
17.04.2019  14:22
Krystyna Pawłowicz atakuje Magdalenę Adamowicz
Krystyna Pawłowicz atakuje Magdalenę Adamowicz Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER/WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza i kontynuuje atak na kandydatkę do PE - Magdalenę Adamowicz. Żonie zamordowanego, byłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zarzuca brak kompetencji i nienawiść do Polski.

Dzień bez Twittera to dla Krystyny Pawłowicz dzień stracony. Nie wystarczy jednak pierwsza lepsza aktywność - zdaje się, że Posłanka PiS wyznaje w mediach społecznościowych dość nietypową zasadę - codziennie należy napisać coś kontrowersyjnego, albo kogoś obrazić.

Od pewnego czasu ulubionym tematem pani Krystyny są strajkujący nauczyciele i ich "zamach na polskie dzieci", co jedynie na chwilę przerwała w poniedziałek na rzecz pożaru Notre Dame i rzucania bezpodstawnych oskarżeń za tą niebywałą tragedię w stronę muzułmanów. We wtorek też zrobiła sobie przerwę od belfrów i zaatakowała żonę tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza - Magdalenę Adamowicz.

Pawłowicz atakuje Magdalenę Adamowicz

Krystyna Pawłowicz postanowiła wyzwać kandydującą do PE Adamowicz na pojedynek i spytała, jakie ta ma kompetencje. Zrobiła to jednak całkiem po swojemu - bez kultury, jednocześnie obrażając gdańszczankę.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać, bo Adamowicz na Twitterze odpowiedziała jej rzeczowym i kulturalnym wpisem. Zbigniew Boniek stwierdził, że to "nokaut", większość komentujących wątek uznała natomiast, że Magdalena Adamowicz Krystynę Pawłowicz zwyczajnie... zaorała.

Krystyna Pawłowicz vs. Magdalena Adamowicz

Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza. Zarzuca Adamowicz nienawiść

Nie trudno jednak domyślić się, że pani Krystyny odpowiedź ta nie usatysfakcjonowała. Posłanka postanowiła drążyć i oczywiście dalej atakować.

Nie szanuje pani demokrat.wybranych władz RP - Prezydenta ani Premiera kt.pani publicznie poniżała Poniża pani Polskę,oczernia za granicą Jest pani kompetentna by reprezentować zewn.obce nam interesy,a nie Polskę.Proszę nie grać na litości bo jej pani w wielu Polakach nie wzbudzi (pisownia oryg. - red) - napisała Pawłowicz.
Proszę nie grać litością i fałszywą łagodnością ,pani @Adamowicz_Magda .Poniża i oczernia pani legalne władze w PL i zagr.Działa pani wbrew interesom PL.Jest pani odpow. osobą by reprezentować w UE obce nam Polakom interesy.Nie życzę pani sukcesu wyborcz, cierpi pani na oikofobię - kontynuowała.
Krystyna Pawłowicz vs. Magdalena Adamowicz

Co na to Magdalena Adamowicz? Zaprosiła posłankę PiS na kawę.

Pani Pawłowicz poznajmy się najpierw. Może zamiast oceniać się w mediach, napije się Pani ze mną kawy i pomoże mi budować międzynarodową koalicję przeciwko mowie nienawiści. Razem, nie przeciwko sobie - odpowiedziała.

Kawy pani Krystyna pić oczywiście nie zamierza. Twierdzi, że gdańszczanka spotkania nie jest godna, bo nienawidzi Polski i nie szanuje jej władz. Odpowiedź dała - a jakże - na Twitterze.

@Adamowicz_Magda „zaprasza mnie na kawę,by się poznać i wspólnie walczyć na świecie z nienawiścią”.. Otóż,p. Adamowicz,kawa zbędna,już panią Polska poznała Proszę powstrzymać swą nienawiść do PL i jej władz oraz przeprosić Prezydenta i Premiera za ich poniżanie w PL i zagranicą - napisała.

Przy okazji zaczęła blokować użytkowników portalu, którzy ośmielili się zarzucić jej brak kultury.

Krystyna Pawłowicz na Twitterze

logo Tu się dzieje