18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra jak zawsze

Pawłowicz bierze się za edukację seksualną. Nie ma litości

28.08.2019  17:05
Pawłowicz bierze się za edukację seksualną. Nie ma litości
Pawłowicz bierze się za edukację seksualną. Nie ma litości Fot: Jan BIELECKI/East News

Krystyna Pawłowicz uwielbia wszystkiemu i wszystkim zwracać uwagę. To ewidentnie coś w rodzaju jej hobby. Tym razem posłanka wzięła się za dzieci i rodziców. Jak zwykle jest specjalistką w wybranej na pogadankę dziedzinie. 

Krystyna Pawłowicz atakuje wszystko i wszystkich - bez wyróżniania. Bierze się tak za politykę, jak i za show-biznes. Tym razem postanowiła powiedzieć kilka intensywnych słów na temat wychowania dzieci - ma dla rodziców konkretne rady.

Krystyna Pawłowicz bierze się za edukację seksualną

Pawłowicz wzięła pod lupę... edukację seksualną. Ostrzega, aby nie zostawiać swoich pociech na pastwę... "sex demoralizatorów", czyli... pedagogów, którym przypadłoby w udziale prowadzenie lekcji przygotowujących najmłodszych do dorosłego życia.

Rodzice, PAMIĘTAJCIE! Nie zostawiajcie w nowym roku szkolnym swych dzieci na pastwę sex demoralizatorów na pozalekcyjnych, dodatkowych zajęciach... - grzmi kultowa posłanka na swoim Twitterze.

Najlepsza jest ta pełna grozy końcówka postu: "Jeśli kochacie swoje dzieci...".

Myślicie, że po tym apelu Polacy masowo rzucą się ze wspomnianymi oświadczeniami do szkół? Przypominamy, że są to tzn. "rodzicielskie oświadczenia wychowawcze", w których rodzice wskazują, że każdorazowy udział ucznia w zajęciach dotyczących edukacji seksualnej wymaga ich pisemnej zgody.

Czytaj także
Przeczytaj więcej