18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krystyna logikę zagina

Pawłowicz chce unieważnić finał Mundialu?

Wojciech Kozicki
19.12.2022  12:26
Pawłowicz chce unieważnić finał Mundialu? Polski sędzie źle wybrany?
Pawłowicz chce unieważnić finał Mundialu? Polski sędzie źle wybrany? Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER/East News, Cao Can/Xinhua News/East News

Mundial w Katarze, finał, piękne gole, karne, Messi wznoszący puchar… i to wszystko w piach. Krystyna Pawłowicz na Twitterze ujawnia, że finał mistrzostw świata w Katarze zostanie unieważniony? Polski sędzia i złamanie prawa?

Piłka nożna od lat nie była tak piękna jak w niedzielę na Lusail Stadium. Francja i Argentyna sprawiły, że finał mundialu w Katarze obfitował w gole, karne, cieszynki i żółte kartki. Okazuje się jednak, że finał mistrzostw świata trzeba powtórzyć? Była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz na Twitterze zasugerowała, że polski sędzia Szymon Marciniak został wybrany na mecz niezgodnie z prawem.

Mundial w Katarze kontra Pawłowicz

Polski sędzia w Katarze Szymon Marciniak zdobywa wysokie oceny za prowadzenie meczy Argentyny z Francją, choć we Francji jest krytykowany za stronniczość i złe decyzje. Krystyna Pawłowicz najwyraźniej także ma do niego jakieś „ale”.

Wynik finału Mundialu ma być podobno unieważniony,bo sędzia z Polski był wybrany w niekonstytucyjnym trybie – napisała Pawłowicz na Twitterze.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz zapewne nie zna się na piłce. I pewnie nawet nie wie, że właśnie strzeliła sobie bramkę samobójczą. W oczach Polaków od dawna jest na spalonym i dali jej czerwoną kartkę.

Niektórym wydaje się, że są sędziami we własnej sprawie. Inni idą dalej i chcą być lekarzami we własnym przypadku...

logo Tu się dzieje