18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internet stanął z wrażenia

Pawłowicz dzieli się nagim penisem. Jaki ma w tym interes? [+18]

18.06.2019  10:55
Krystyna Pawłowicz, Twitter i nagi penis - internet nie zapomina.
Krystyna Pawłowicz, Twitter i nagi penis - internet nie zapomina. Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz to nie tylko polityka i ostre wypowiedzi o parlamentarzystach. Tym razem w mediach społecznościowych zainteresował ją goły penis. Podzieliła się nim ze światem.

Krystyna Pawłowicz nigdy nie śpi, co widać po jej aktywności na Twitterze. To kobieta pełna niespodzianek. Ostatnio doradzała jak wyjąć widły wbite w pupę, a teraz postanowiła podać dalej nagiego penisa.

Pawłowicz nie lubi Owsiaka, a jakiś czas temu zakończył się ich sądowy spór o seks. Tym razem zadziorna posłanka zaatakowała Przystanek Woodstock, najwyraźniej nie wiedząc, że już dawno zastąpił go festiwal Pol'and'Rock Festival.

Penis na Woodstocku

W sieci krąży zdjęcie z Woodstocku, na którym widać nagiego mężczyznę leżącego na ziemi. Co więcej, trzyma w dłoni penisa. Pawłowicz postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i podała fotkę dalej. Pozostaje pytanie, jaki miała w tym interes i dlaczego nie dodała żadnego komentarza w swoim stylu?