18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pawłowicz obraziła żonę prezydenta Francji. Przesadziła?

Redakcja
18.02.2019  10:15
Krystyna Pawłowicz (PiS) na Twitterze i ostro o Brigitte Macron. Jej wiek sprowokował posłankę. Ile ma lat? Jest młodsza od Pawłowicz. Co na to Emmanuel Macron?
Krystyna Pawłowicz (PiS) na Twitterze i ostro o Brigitte Macron. Jej wiek sprowokował posłankę. Ile ma lat? Jest młodsza od Pawłowicz. Co na to Emmanuel Macron? Fot: Blondet Eliot/ABACA/Abaca/East News, Facebook.com/Krystyna Pawłowicz jest najpiękniejsza.

Krystyna Pawłowicz kontra francuska pierwsza dama Brigitte Macron. Posłanka PiS na Twitterze ostro skomentowała pocałunek pierwszej pary Francji.

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym prezydent Francji Emmanuel Macron i jego żona Brigitte Macron całują się i trzymają za ręce. Pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, ale nie wszyscy uznali to to za romantyczne i urocze zdjęcie.

A podobno eksponatów w muzeum nie wolno dotykać – napisała Krystyna Pawłowicz na swoim Twitterze.

Pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci skrytykowali posłankę za jej wypowiedź. Ktoś zwrócił jej uwagę, że jest przecież o rok starsza od żony prezydenta Francji. Jaki z tego wniosek? „Że ona jest w muzeum, a ja ciągle w liceum” – odpowiedziała Pawłowicz. Dodała też, że całe życie lubiła i lubi żarty.

Ile lat ma Brigitte Macron?

Brigitte Macron urodziła się 13 kwietnia 1953 roku. Tymczasem Krystyna Pawłowicz to rocznik 1952.

Po skończonej karierze politycznej powinna się pani zająć kabaretem – sugeruje Ola. (twitter.com/Krystyna Pawłowicz)

Tylko dziewica mogła takie słowa wypowiedzieć – podejrzewa Łukasz. (twitter.com/Krystyna Pawłowicz)

Pani Krysia jak zawsze w punkt z precyzją snajpera – napisał Grzegorz. . (twitter.com/Krystyna Pawłowicz)