18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo mocny cios

Pawłowicz komentuje zdjęcie Biedronia z dzieckiem

07.05.2019  11:46
Pawłowicz kontra Biedroń - spór o aborcję
Pawłowicz kontra Biedroń - spór o aborcję Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz kontra Robert Biedroń – kolejny pojedynek. Charakterna posłanka kojarzona z PiS ma prawicowe poglądy i tego nie ukrywa. Jest przeciwna aborcji, więc znowu ostro zaatakowała lidera partii Wiosna.

Robert Biedroń (partia Wiosna) zwołał konferencję u stóp Jasnej Góry. Ostro atakował Kościół i pochwalił porównanie go do świni w błocie. Zapowiadał też rozdział Kościoła od państwa i zachęcał do przyjęcia europejskich wartości. Takie słowa w Częstochowie u niektórych wywołały oburzenie.

Biedroń, Pawłowicz i aborcja

Biedroń otwarcie popiera aborcję i mówi o usuwaniu dzieci z zespołem Downa, chociaż je wspiera. Krystyna Pawłowicz twardo broni nienarodzonych dzieci, więc musiało dojść do starcia. Skomentowała zdjęcie ukochanego Krzysztofa Śmiszka, które zrobiono mu w Częstochowie.

Zaapelowała do dziecka widocznego na fotografii. Jej zdaniem, jeśli lider Wiosny dojdzie do władzy, takie dziewczynki nie będą się już rodzić.

Biedroń Pawłowicz