18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krystyna Pawłowicz szokuje

Pawłowicz broni księdza Jankowskiego

06.03.2019  10:26
Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych i wypowiedź do "The best of". Na Twitterze oberwał Zbigniew Boniek (PZPN) za pomnik księdza Jankowskiego
Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych i wypowiedź do "The best of". Na Twitterze oberwał Zbigniew Boniek (PZPN) za pomnik księdza Jankowskiego Fot: Facebook.com/Krystyna Pawłowicz, Zbigniew Boniek

Krystyna Pawłowicz (PiS) znowu szaleje w mediach społecznościowych. Zbigniew Boniek na Twitterze poruszył drażliwy temat: pomnik księdza Jankowskiego. Kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości wkroczyła do akcji.

Zbigniew Boniek na Twitterze napisał, że Aleksandra Dulkiewicz chce zlikwidować pomnik księdza Jankowskiego. Szef PZPN, jako praktykujący katolik, pochwalił tę decyzję. Został zaatakowany przez Krystynę Pawłowicz. Chciała strzelić mu efektownego gola, ale skończyło się na bramce samobójczej.

Pawłowicz kontra Boniek na Twitterze

Pawłowicz pouczyła Bońka, że praktykujący katolik nie powinien publicznie atakować duchownych i Kościoła. Stwierdziła, że to działanie charakterystyczne dla „lewaków”. Zasugerowała jednocześnie, że legendarny polski piłkarz może być właśnie „lewakiem”.

Internauci zarzucają Pawłowicz hipokryzję. Uważają, że należy krytykować osoby czyniące zło, niezależnie od wykonywanego przez nich zawodu i pozycji społecznej. Zwrócili jej uwagę, że Kościół to normalna instytucja, którą można krytykować.

pawłowicz boniek