18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący komentarz

Pawłowicz atakuje royal baby. Pisze o zmarłym dziecku

09.05.2019  09:31
Pawłowicz kontra royal baby - czy tym razem przesadziła?
Pawłowicz kontra royal baby - czy tym razem przesadziła? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami royal baby. Krystyna Pawłowicz nie mogła się powstrzymać i z tej okazji znowu zaatakowała w mediach społecznościowych. Opublikowała szokujący komentarz, który z pewnością trafi do jej „the best of” wypowiedzi.

Meghan Markle i książę Harry mają syna. Jeden z potencjalnych następców tronu przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja. Pałac Buckingham pokazał już nawet pierwsze zdjęcia royal baby, a cały świat wydaje się życzyć w portalach społecznościowych młodym rodzicom wszystkiego najlepszego. Księżna Sussex być może natrafi kiedyś w sieci na komentarz Krystyny Pawłowicz dotyczący jej dziecka. Z pewnością nie będzie zadowolona.

Pawłowicz kontra royal baby

Charakterna posłanka jest gotowa ukąsić każdego. Tym razem na jej celowniku znaleźli się królowa Elżbieta i royal baby. Pawłowicz napisała, że gdy umierał Alfie Evans, królowa „nie okazała łaski” i potrafi cieszyć się tylko z własnych bogatych wnuków.

Alfie Evans

Alfie Evans był dzieckiem cierpiącym na ciężką chorobę neurologiczną. Jak podaje radiozet.pl, opiekujący się nim zespół medyczny stwierdził, że dalsza terapia była daremna i nieludzka, a sąd zdecydował o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie. Chociaż włoskie MSZ chciała nadać mu włoskie obywatelstwo i zabrać go do Włoch, brytyjski sąd był nieugięty. Chłopca odłączono 28 kwietnia 2018 roku.

Zobacz także
pawłowicz royal baby

logo Tu się dzieje